Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA

Kompleksowość leczenia

Polecam możliwość wypożyczenia lampy do fototerapii żółtaczki dziecięcej. Bardzo sprawnie i szybko załatwiona usługa (w weekend 11 listopada). Dzięki szybkiej reakcji dr Michała Bałasza udało się nam uniknąć hospitalizacji. Poziom bilirubiny po trzech dobach naświetlania spadł z 290 do 195 jednostek. Dziękuję i bardzo polecam!

Kompleksowość leczenia

Korzystałam z pomocy w czasie nagłego zachorowania na wyjeździe. Lekarze i rejestracja spisali się znakomicie. Bez zbędnych pytań i bez zwłoki. Polecam to miejsca. Bardzo miła atmosfera i bardzo pomocni ludzie.

Kompleksowość leczenia

Placówka w której po pierwsze liczy się pacjent i jego problem zdrowotny. Przystępne ceny wizyt, bardzo doświadczony personel, elastyczny grafik. Dodatkowo na duży plus to, że w dni wolne od pracy można się umówić na awaryjne wizyty, także w ramach antykoncepcji. Bardzo polecam.

Kompleksowość leczenia

Wizyta w tej przychodni to czysta przyjemność. Bezstresowe USG- tylko u dr Rudnickiego. Mają bardzo korzystne ceny jak na Kraków. Strona internetowa przychodni czytelna, aktualna (co nie zdarza się często), znalazłam na niej wszystkie potrzebne informacje.

Kompleksowość leczenia

Znakomici fachowcy! A przy tym jak się okazało bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera w klinice. Do Arki trafiłam z polecenia. Bardzo szybko zyskała moje zaufanie. Miałam skomplikowany przypadek i zagrożoną ciążę. Zajęła się mną pani Doktor Rybak - Krzyszkowska, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i wnikliwie przeanalizowała wyniki moich poprzednich badań. Z bardzo dużym wyczuciem wytłumaczyła mi wszystkie niuanse. Właśnie tego wtedy potrzebowałam. Zawsze szukam i szanuje lekarzy z doktoratem. Poświecili lata studiów, żeby zostać specjalistami w swojej dziedzinie. Tacy lekarze stawiają bardzo wyważone diagnozy i plany leczenia. Tak też było w moim przypadku. Moja ciąża zakończyła się pomyślnie. Dzisiaj nasza córeczka ma 2 lata i jest cudowna. Gdyby nie to, ze wyjechaliśmy z mężem za granicę na pewno cały czas bym do Pani Doktor chodziła i do Arki. Serdecznie polecam!

Kompleksowość leczenia

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu z jakim wykonano u mnie badanie usg brzucha. Pani doktor Joanna Gąsiorowska ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie, nie wspominając o takcie i kulturze osobistej. Na uwagę zasługuje świetna praca pań pielęgniarek w rejestracji przychodni. Po prostu nie ma się do czego przyczepić.

Kompleksowość leczenia

Dzięki wypożyczalni lamp do fototerapii noworodków działającej w tutejszej przychodni, udało się uniknąć pobytu w szpitalu z naszym dwu tygodniowym synkiem. Wystarczyły dwie doby naświetlania i poziom bilirubiny znacznie spadł. Polecam !

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobry stosunek jakości do poziomu usług. W tym mieście jest mnóstwo placówek gdzie za 150 zł za wizytę otrzymuje się niewiele więcej niż na nfz. Dlatego miło mnie zaskoczył kontakt z placówką Arka, bo tutaj nie dośc że ceny normalne (100 zł wizyta), to jeszcze w tej cenie bardzo dobra praca rejestracji, naprawdę dobrzy lekarze i kompleksowa opieka nad ciężarną, a jak się coś dzieję to można się umówić na wizytę nawet w niedzielę.

Kompleksowość leczenia

Z usług ginekologicznych korzystam w tej klinice od pewnego czasu i jestem naprawdę zadowolona. Mogę polecić każdej młodej dziewczynie, która wstydzi się wizyt u ginekologa, tutaj będzie czuła się swobodnie.

Kompleksowość leczenia

Świetne miejsce jeśli chodzi o kompleksowe podejście do tematu zdrowia pań. Kompleksowa opieka w dobrych cenach. Personel bardzo pomocny i miły. Lekarze doświadczeni i nie wypaleni zawodowo co niestety coraz częstsze w naszej służbie zdrowia. Oby jak najwięcej tego typu placówek.

Oby jak najwięcej tego typu placówek.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii