lekarz Michał Kulej

Cóż chyba trafiłam na inne oblicze doktora. Chodziliśmy do niego na NFZ na USG bioderek. Na każdej wizycie diagnoza była inna. Co dwa tygodnie córce albo pogarszało się do tego stopnia, że doktor groził gipsem albo było tak cudownie, że aż prawie bił brawo. Wizyta trwa 5-10 min, to chyba nie jest odpowiedni czas wizyty na wystawienie diagnozy. Zalecił nam układanie córki w pozycjach pokazanych przez niego przez 12h dziennie(45min leżenia, 15min przerwy) śmieszne! doktor chyba nie ma dzieci i nie zdaje sobie sprawy jak niemowlak funkcjonuje. Na każdym kroku stwierdzenie, że nie dbam o dziecko i źle się nim zajmuję. Po pięciu wizytach na szczęście zrezygnowaliśmy. Doktor chyba zmienia oblicze jak widzi pieniądze, bo na NFZ chamski i bezczelny. Nie polecam nawet wrogom.

Artroskopia kolana w lipcu 2018 przebiegła prawidłowo. Lekarza oceniam bardzo dobrze. Stwarzał atmosferę przyjazną dla pacjenta i towarzyszącej rodziny. Po rehabilitacji chodzę bez kuli, czy laski.Czasem jeszcze kolano boli, ale liczę, że za parę tygodni i po dalszej rehabilitacji ból ustąpi.

Rewelacyjny doktor MK jak i reszta personelu ds rehabilitacji ratują mnie i moją rodzinę od 20 lat. Zarówno po wypadkach jak i nabytych schorzeniach. Polecam na 100 %.

Polecam na 100 %.

Pan doktor bardzo pomógł mojemu mężowi w problemach ze stawem kolanowym. Bardzo dobry i przystępny w obyciu specjalista. Polecam

Nie wyobrazam sobie ze moglby mnie naprawiac inny lekarz niz dr Kulej.przed nim odbylam wizyty u 3ch innych ortopedow ale tylko dr Kulej zdobyl moje zaufanie.jest spokojny,opanowany i skupiony.a przy tym pozostaje przyjazny pacjentowi jako czlowiekowi.

Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski ,odpowiednie badanie i skrupulatne wytłumaczenie diagnozy. Jasne i przejrzyste zalecenia. Polecam!!"

Pan doktor Michał Kulej jest wspaniałym fachowcem, profesjonalistą. Odpowiada na pytania pacjenta, rozwiewa wątpliwości, ale jest też bardzo konkretny. Ponadto jest ciepłym człowiekiem, ma poczucie humoru. Jednym słowem, jeśli ktoś jest porządnym człowiekiem to będzie też świetnym, polecanym lekarzem (z gatunku tych "ludzkich" :D ).

Całkowicie mogę potwierdzić pozytywne opinie na temat lek. Michała Kuleja.Jestem po pierwszej wizycie z moim maluszkiem, został zbadany i uzyskałam odpowiedź na wszystkie zadane pytania. Zaufałam doktorowi i wyszłam z przeświadczeniem,że jestem w dobrych rękach. Czekam na zabieg, napiszę jak było.

Fantastyczny lekarz i człowiek. Gorąco polecam ponieważ wychodzi się od niego z gabinetu USG rozumiejąc dokładnie co człowiekowi jest. Kontakt z lekarzem który jest uważny, kompetentny, ma doskonały kontakt z pacjentem, lubi to co robi i ma do pacjenta serdeczny stosunek w naszych realiach jest dość niecodzienny by nie powiedzieć kuriozalny.

Dziękuję serdecznie wspaniałemu Człowiekowi, wybitnemu specjaliście - przeuroczemu Panu Doktorowi za okazane serce, niecodzienną troskę i dbałość o pacjenta!

i dbałość o pacjenta!