lekarz Michał Kulej

Pan doktor Michał Kulej jest wspaniałym fachowcem, profesjonalistą. Odpowiada na pytania pacjenta, rozwiewa wątpliwości, ale jest też bardzo konkretny. Ponadto jest ciepłym człowiekiem, ma poczucie humoru. Jednym słowem, jeśli ktoś jest porządnym człowiekiem to będzie też świetnym, polecanym lekarzem (z gatunku tych "ludzkich" :D ).

Całkowicie mogę potwierdzić pozytywne opinie na temat lek. Michała Kuleja.Jestem po pierwszej wizycie z moim maluszkiem, został zbadany i uzyskałam odpowiedź na wszystkie zadane pytania. Zaufałam doktorowi i wyszłam z przeświadczeniem,że jestem w dobrych rękach. Czekam na zabieg, napiszę jak było.

Fantastyczny lekarz i człowiek. Gorąco polecam ponieważ wychodzi się od niego z gabinetu USG rozumiejąc dokładnie co człowiekowi jest. Kontakt z lekarzem który jest uważny, kompetentny, ma doskonały kontakt z pacjentem, lubi to co robi i ma do pacjenta serdeczny stosunek w naszych realiach jest dość niecodzienny by nie powiedzieć kuriozalny.

Dziękuję serdecznie wspaniałemu Człowiekowi, wybitnemu specjaliście - przeuroczemu Panu Doktorowi za okazane serce, niecodzienną troskę i dbałość o pacjenta!

i dbałość o pacjenta!

Wspaniały fachowiec.Lekarz z sercem,przemiły człowiek z powagą traktuje pacjenta,Z całego serca polecam tego lekarza.Życzyło by się więcej takich lekarzy. Mojemu dziecku bardzo pomogła rehabilitacja zlecona przez niego.Bardzo dziękuje za szybką diagnozę i skuteczne leczenie panie doktorze.

Świetny lekarz od dzieci. Mój syn urodził się ze stopa końsko-szpotawą . Dr. Kulej w wieku 5msc naciął mu ścięgno achillesa i jest OK! Dziś synek ma 4latka i zdrową nóżkę właśnie dzięki niemu. Warto się do niego zgłosic z tą wadą, ponieważ jako nieliczny zna się na tym .Polecam!!!

Doskonały lekarz, jeden z najlepszych do jakiego udalo mi się kiedykolwiek trafic. Leczyl stopy mojego dziecka. Mogę szczerze polecic! nie naciąga jest kompetentny i uczciwy. Wszystkim polecam!

Witam serdecznie Dr Michał Kulej zasługuje na miano najlepszego lekarza jakiego do tej pory spotkałam. Jest to lekarz z powołania bezgranicznie kochający dzieci, bardzo miły i uprzejmy człowiek. Badanie USG bardzo szczegółowe podczas wizyty, zabieg również był wykonany niezwykle precyzyjnie, sprawnie a co najważniejsze bez jakiegokolwiek stresu dla naszego dziecka. POLECAMY wszystkim. Panie doktorze życzymy dużo zdrówka i pozdrawiamy

Polecam dr Kuleja - fantastyczny specjalista z doskonałym podejściem do pacjenta. Nie patrzy na czas, bardzo dokładnie przeprowadza rozpoznanie i szczegółowo wyjaśnia postawioną diagnozę. Przyjemny, bardzo komunikatywny i rzeczowy! Oby więcej takich lekarzy.

Dr Kulej przeprowadził fachowe badania usg bioderek mojej córki. Raczej rzadko zdarza się, że w prywatnych gabinetach ortopedzi mają specjalistyczne sprzęty. Miła, rodzinna atmosfera i wspaniałe podejście do maluchów. Polecam!