lekarz Michał Kulej

Bardzo dobry ortopeda dziecięcy. Wyprowadził mojego synka z bardzo poważnego stanu choć inni lekarze rozkładali ręce. Polecam

Pan doktor Michał Kulej jest wspaniałym fachowcem, profesjonalistą. Odpowiada na pytania pacjenta, rozwiewa wątpliwości, ale jest też bardzo konkretny. Ponadto jest ciepłym człowiekiem, ma poczucie humoru. Jednym słowem, jeśli ktoś jest porządnym człowiekiem to będzie też świetnym, polecanym lekarzem (z gatunku tych "ludzkich" :D ).

Całkowicie mogę potwierdzić pozytywne opinie na temat lek. Michała Kuleja.Jestem po pierwszej wizycie z moim maluszkiem, został zbadany i uzyskałam odpowiedź na wszystkie zadane pytania. Zaufałam doktorowi i wyszłam z przeświadczeniem,że jestem w dobrych rękach. Czekam na zabieg, napiszę jak było.

Dziękuję serdecznie wspaniałemu Człowiekowi, wybitnemu specjaliście - przeuroczemu Panu Doktorowi za okazane serce, niecodzienną troskę i dbałość o pacjenta!

i dbałość o pacjenta!

Wspaniały fachowiec.Lekarz z sercem,przemiły człowiek z powagą traktuje pacjenta,Z całego serca polecam tego lekarza.Życzyło by się więcej takich lekarzy. Mojemu dziecku bardzo pomogła rehabilitacja zlecona przez niego.Bardzo dziękuje za szybką diagnozę i skuteczne leczenie panie doktorze.

Doskonały lekarz, jeden z najlepszych do jakiego udalo mi się kiedykolwiek trafic. Leczyl stopy mojego dziecka. Mogę szczerze polecic! nie naciąga jest kompetentny i uczciwy. Wszystkim polecam!

Fantastyczny lekarz i człowiek. Gorąco polecam ponieważ wychodzi się od niego z gabinetu USG rozumiejąc dokładnie co człowiekowi jest. Kontakt z lekarzem który jest uważny, kompetentny, ma doskonały kontakt z pacjentem, lubi to co robi i ma do pacjenta serdeczny stosunek w naszych realiach jest dość niecodzienny by nie powiedzieć kuriozalny.

Świetny lekarz od dzieci. Mój syn urodził się ze stopa końsko-szpotawą . Dr. Kulej w wieku 5msc naciął mu ścięgno achillesa i jest OK! Dziś synek ma 4latka i zdrową nóżkę właśnie dzięki niemu. Warto się do niego zgłosic z tą wadą, ponieważ jako nieliczny zna się na tym .Polecam!!!

Dr Kulej przeprowadził fachowe badania usg bioderek mojej córki. Raczej rzadko zdarza się, że w prywatnych gabinetach ortopedzi mają specjalistyczne sprzęty. Miła, rodzinna atmosfera i wspaniałe podejście do maluchów. Polecam!

Wyjątkowo sympatyczny, przyjazny i empatyczny profesjonalista. Sporo przymiotników ale są w pełni zasłużone :)