Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA

Kompleksowość leczenia

Bardzo sprawnie wykonany zabieg histereskopii diagnostyczno - operacyjnej. Bardzo fajny personel i dobre warunki. Ceny też rozsądne. Pan doktor ma dużo cierpliwości, odpowiada na wszystkie pytania, wybiera najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dokładnie wykonane usg II trymestru. Lekarz bardzo miły i dokładny, ceny ok, rejestracja przemiła. W środku czysto i schludnie.

Kompleksowość leczenia

Polecam! Krótki czas oczekiwania na wizytę, bezproblemowy kontakt z recepcją. Panie recepcjonistki, pielęgniarki oraz położne uprzejme i pomocne. Prowadzi mnie pan dr Bałasz i również bardzo polecam - czuję się zaopiekowana.

Kompleksowość leczenia

Pierwsza wizyta bardzo pozytywna :) Doktor był przesympatyczny i przy tym profesjonalny. Każdemu życzę takiej pierwszej wizyty u ginekologa! Dobry dojazd (zero problemów z trafieniem pod wskazany adres), wnętrze przyjemne, obsługa telefoniczna przyjazna i pomocna. Ceny rynkowe. Pozdrawiam :)

Kompleksowość leczenia

Panie w recepcji bardzo miłe i cierpliwe. Gabinety bardzo przyjemne i estetyczne. Podejście lekarzy pełne godności, zrozumienia, informacja co po kolei będzie się działo w trakcie wizyt i badań. Polecam bardzo.

Kompleksowość leczenia

Personel jest bardzo życzliwy i dokładnie wszystko tłumaczy. Wizyty odbywają sie w miłej atmosferze. Na aparaturze diagnostycznej nie oszczędzają. Polecam :)

Kompleksowość leczenia

Zdecydowanie najlepsze centrum medyczne. Szybkie terminy wizyt, duża oferta badań - wszystko w jednym miejscu. Korzystam ponad i jestem bardzo zadowolona :)

Kompleksowość leczenia

Opinie dla Pana doktora Andrzeja Bałasza oceniam na 6 świetny specjalista dokładny słucha pacjenta odpowiada rzeczowo na pytania z jego usług korzystam 10 lat lat jestem wdzięczna za zrozumienie i świetne leczenie gorąco polecam Pana doktora pacjentka Marzena.

Kompleksowość leczenia

Komleksowa opieka dla kobiet. Pełna dostępnośc badań profilaktycznych, diagnostycznych - punkt pobrań materiałów do badan DIAGNOSTYKA. Bardzo dobra jakośc usg. Lekarze i pielęgniarki bardzo pomocni, mili i uczynni.

Kompleksowość leczenia

Jestem pod wrażeniem organizacji i poziomu przyjazności tego miejsca. Dr Bałasz i cały personel kliniki na 5 z plusem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii