Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA

Kompleksowość leczenia

Profesjonalna opieka medyczna na najwyższym poziomie.Oprócz podziękowań dla pielęgniarek,te szczególne kieruję do dr. Grzegorza Hille za profesjonalnie przeprowadzony zabieg oraz do Pani dr Marty Gnatowskiej za fachową opiekę anestezjologiczną.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobre i dokładne badania usg. Świetni specjaliści. Pozdrawiam dr Rozum-Liszewską, bardzo dokładne badanie i wytłumaczenie dolegliwości. Oby więcej takich lekarzy.

Kompleksowość leczenia

Jeśli potrzebujecie dostępu do antykoncepcji awaryjnej to trafiłyście w dobre miejsce. Najlepiej dzwonić bezpośrednio do lekarzy: 692-46-43-46 i 602-354-237.

Kompleksowość leczenia

Daję 5 gwiazdek bo nie ma takiej drugiej placówki w Krakowie, która by pełniła dyżur w ramach pogotowia antykoncepcyjnego. Lekarze Arki są dostępni codziennie, także w dni świąteczne (ja otrzymałam pomoc w niedzielę). Nie traficie tutaj na lekarza zasłaniającego się klauzulą sumienia. W placówce w ramach wizyty ambulatoryjnej pacjentka może otrzymać tabletkę dzień po. Nie muszę mówić jakie to ułatwienie w czasach gdy nie w każdej aptece można taki lek kupić. Najlepiej dzwonić bezpośrednio na numer 692-46-43-46.

Kompleksowość leczenia

Polecam klinikę. Wszystko na miejscu, całe spektrum badań diagnostycznych, usg, kolposkopia, punkt diagnostyki i zgrany zespół doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. Bardzo kompleksowa i rzetelna opieka.

Kompleksowość leczenia

Bardzo fajne miejsce. Naprawdę dobra opieka w przystępnych cenach. Ja w szczególności polecam dr Grzegorza Hille u którego zamierzam prowadzić ciążę.

Kompleksowość leczenia

Sympatyczni i co najważniejsze...dysponujący wiedzą, zapaleni lekarze. Na recepcji też przyjemnie. Czego więcej chcieć od tego typu placówki?

Kompleksowość leczenia

Bardzo niemiła Pani na recepcji. Byłam tam parę razy i za każdym razem było nieprzyjemna i niekulturalna. Pani doktor Górecka natomiast bardzo kompetentna i pomocna, poza tym sympatyczna z fajnym podejściem do pacjenta.

Kompleksowość leczenia

Polecam wszystkim panom cierpiącym na pewne wstydliwe męskie przypadłości. Konsultacje prowadzi dr Bałasz w całkowicie bezstresowej atmosferze, ceny przystępne a leki dostępne w aptece na miejscu. Brawa dla placówki za przystępność i organizację.

Kompleksowość leczenia

Klinika Arka ma bardzo dobrych specjalistów, którzy właściwie zajmują się pacjentkami. Warunki pobytu bardzo dobre, czułam się w 100% "zaopiekowana". Sam zabieg i opiekę okołozabiegową wspominam bardzo dobrze. Dziękuję za opiekę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii