Jedynie mogę potwierdzić, że jest bardzo miły, spokojny, uprzejmy i poświęca czas i tu plusy się kończą. Byłam jego pacjentką jak byłam młodsza, zaufałam lekarzowi i to był mój błąd. Może jest ok, jak wszystko jest ok, ciąża przebiega prawidłowo itp. Jak zaczynają się problemy i komplikacje to niestety, ale nie jest to dobry specjalista. A lekarz nie tylko powinien być miły, ale przede wszystkim mieć wiedzę i kompetencje, a tego mu brakuję i nadrabia uprzejmością. Ja w każdym razie nigdy już do niego nie pójdę i nikomu nie polecam. Nie będę tu na forum pisać o jego błędach i braku kompetencji.

Nie rozumiem nagonki na doktora Maliszewskiego.Odkąd się u niego badam i leczę,tylko raz zdarzyło się,że musiałam czekać na swoją wizytę,z powodu przeprowadzanego zabiegu innej patientce.Po wszystkim,doktor wyszedł i bardzo przeprosił panie czekające i wyjaśnił powód spóźnienia... Nie uważam ponadto,że jest lekarzem niekompetentym,a tym bardziej nerwowym.Dla mnie jest przykładem typowego stoicyzmu i opanowania.Przez około 5 lat uczęszczałam do swojego ginekologa w rodzinnym mieście,jednak,pomimo swojego fachu i innych zalet,czekanie w kolejce,gdzie ów pan umawiał koło 7-8 pań na tą sama godzinę(i jaka będzie wasza opinia,jeśli chodzi o spóźnienia w przyjmowaniu pacjentek?),postanowiłam skorzystać ...

Nie uważam ponadto,że jest lekarzem niekompetentym,a tym bardziej nerwowym.Dla mnie jest przykładem typowego stoicyzmu i opanowania.Przez około 5 lat uczęszczałam do swojego ginekologa w rodzinnym mieście,jednak,pomimo swojego fachu i innych zalet,czekanie w kolejce,gdzie ów pan umawiał koło 7-8 pań na tą sama godzinę(i jaka będzie wasza opinia,jeśli chodzi o spóźnienia w przyjmowaniu pacjentek?),postanowiłam skorzystać z usług pana Michaliszewskiego.Jestem zadowolona i mam nadzieję,że się to nie zmieni.I nie powiedziałabym,że ma przestarzały system.Mogę z czystym sumieniem polecić tegoż doktora,zwłaszcza ze względu na doświadczenie i indywidulane podejście do problemu pacjentki.

Bardzo mily i delikatny. Starannie i umiejetnie wykonuje swoje obowiazki. Przeznacza duzo czasu na każde badanie.

Bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Wiele lat leczę sie u tego lekarza. Decyzje trafne, wyważone, bez straszenia ale też i bez bagatelizowania tam gdzie okazało się że nie należało bagatelizować. Cierpliwy, kontaktowy, nigdy w pośpiechu, słucha, wyjaśnia.

Dr Maliszewski prowadził moją pierwszą ciążę. Nie narzekam, miał wątpliwości i skierował mnie do szpitala co okazało się słuszne, bo jednak tam potwierdzili jego zdanie. Kilka dni przed rozwiązaniem dał mi skierowanie do szpitala i też słusznie, bo tak to szybko przebiegało, że nie wiem, czy bym zdążyła dojechać do szpitala;) Teraz jestem drugi raz w ciąży i również prowadzi moją ciążę.

Lekarz godny polecenia!Prowadzil moje trzy ciaze,z cala pewnoscia lekarz kompetentny i wzbudzajacy zaufanie.Poswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu.Temu lekarzowi zawdzieczam zycie a to nie ma zadnej ceny....

Niepotrzebnie obawiałam się pierwszej wizyty :) Lekarz godny polecenia, był bardzo delikatny i tłumaczył wszystko co będzie robił. Bardzo miły i spokojny

warto isc do tego lekarza wizyta przeprowadzona profesjonalnie!

warto isc do tego lekarza wizyta przeprowadzona profesjonalnie!

Leczę się u tego lekarza od kilkunastu lat,przeszłam kilka zabiegów, w róznych szpitalach, każda jego ocena byla trafna, bardzo mi pomógł. Uważam,że wyraźna nagonka na niego prowadzona przez kilku grudziądzkich lekarzy, odbija się na opinii pacjentów o nim.Jest to żałosne,mówiąc delikatnie. Serdecznie polecam tego lekarza!!

dr.Maliszewski jest bardzo dobrym lekarzem.prowadził moje dwie ciąże.zawsze rozmawia z pacjentkami.gdyby nie on to nie wiem...zleca badania wszystkie potrzebne i martwi się tak samo o matkę i dziecko.polecam.nie wiem dlaczego taka nagonka.fakt że drogo.ale za profesjonalizm trzeba płacić

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Grudziądz"?

dr
Krzysztof Iwanier