Michał Maliszewski

Bardzo dobry Ginekolog, godny polecenia.

Bardzo dobry Ginekolog, godny polecenia.

Leczę się u tego lekarza od kilkunastu lat,przeszłam kilka zabiegów, w róznych szpitalach, każda jego ocena byla trafna, bardzo mi pomógł. Uważam,że wyraźna nagonka na niego prowadzona przez kilku grudziądzkich lekarzy, odbija się na opinii pacjentów o nim.Jest to żałosne,mówiąc delikatnie. Serdecznie polecam tego lekarza!!

leczę się od wielu lat jestem zadowolona

leczę się od wielu lat jestem zadowolona

dr.Maliszewski jest bardzo dobrym lekarzem.prowadził moje dwie ciąże.zawsze rozmawia z pacjentkami.gdyby nie on to nie wiem...zleca badania wszystkie potrzebne i martwi się tak samo o matkę i dziecko.polecam.nie wiem dlaczego taka nagonka.fakt że drogo.ale za profesjonalizm trzeba płacić

Jestem pod wielkim wrażeniem niezwykle profesjonalnego podejścia Pana Doktora do problemów zdrowotnych pacjentki. Wyjątkowo delikatny Lekarz, wyczerpująco omawia i tłumaczy wszelkie niejasności. Lekarz z powołaniem, jakiego chciałaby mieć każda kobieta. Bardzo dobry specjalista.Serdecznie polecam!

miły, delikatny, uprzejmy, dokładny i wnikliwy. pozdrawiam i gorąco polecam bo naprawde warto

Lekarz bardzo kompetentny, niepotrzebnie obawialam sie pierwszej wizyty. Bardzo polecam:)

cierpliwy ( co wg mnie b.wazne)dokładny, kontaktowy, nie robi tzw łaski w odpowiadaniu na pytania, no i delikatny ;)

Przeznacza tyle czasu ile oczekuje pacjentka na wyjaśnienie wszelkich wątpliwosci. Uprzejmy, taktowny, nigdy nie okazuje zniecierpliwienia. Komunikatywny. Nie przypisuje sobie prawa do nieomylności (pomimo, że się nie mylił ze zrozumieniem i aprobatą przyjął moją decyzję o konsultacji z innym ginekologiem). Polecam.

świetny specjalista, miły i uprzejmy, poświęca pacjentce wystarczająco dużo czasu