lekarz Michał Migda

Ginekolog

Zdecydowanie polecam prowadzenie ciąży przez owego lekarza!Jest to osoba młoda,ambitna,przyjacielsko nastawiona do drugiego człowieka a zarazem kompetentna!Pracowitość,sumienność i oddanie to cechy jakie posiada pan dr Michał Migda!J&R Nowińscy

Bardzo kompetentny i fachowy specialista. Wyczerpująco odpowiada na pytania, dzięki temu można poczuć się bezpiecznie. Trafnie postawił diagnozę i zastosował odpowiednią terapię! Polecam

Pan doktor praktycznie uratował moja ciąże, gdyż miałam ryzyko przedwczesnego porodu. Dzięki jego fachowej opiece dziecko urodziło się w terminie. Chodziłam na Fundusz Zdrowia, a mimo to Pan doktor jak zaistniała konieczność to ustalał ze mną częstsze spotkania (niż te ustawowe co 5 tygodni) w szpitalu na Bielanach czy tez w przychodni Civis Vitea również bez dodatkowej opłaty. Szczerze polecam Pana doktora, gdyż jak pisały Panie wcześniej jest równiweż bardzo delikatny podczas wykonywania badania ginekologicznego- praktycznie nie wiedziałam kiedy wkładał wziernik czy pobierał próbki do badania cytologicznego. Oby było więcej ...

Chodziłam na Fundusz Zdrowia, a mimo to Pan doktor jak zaistniała konieczność to ustalał ze mną częstsze spotkania (niż te ustawowe co 5 tygodni) w szpitalu na Bielanach czy tez w przychodni Civis Vitea również bez dodatkowej opłaty. Szczerze polecam Pana doktora, gdyż jak pisały Panie wcześniej jest równiweż bardzo delikatny podczas wykonywania badania ginekologicznego- praktycznie nie wiedziałam kiedy wkładał wziernik czy pobierał próbki do badania cytologicznego. Oby było więcej takich lekarzy, którym zależy na zdrowiu pacjenta, a nie tylko na robieniu kasy i może wtedy uwierzę w polska Służbę Zdrowia.
Serdecznie pozdrawiam przystojnego Pana doktora :-).

Kierując się opiniami wybrałam się do dr Michała Migdy z konkretnym problemem, wizyta prywatna. Zlecił mi wykonanie wszystkich potrzebnych badań, problem został zdiagnozowany, ale na tym się skończyło. Nie uzyskałam odpowiedzi na zadawane pytania, lekarz był w stosunku do mnie bardzo niemiły i nawet nie próbował mi czegokolwiek wyjaśniać. Diagnoza została postawiona i na tym się skończyło. Wizyta kosztowała mnie dużo nerwów i niestety pieniędzy. Na pewno już się do niego nie wybiorę.

Bardzo dobry lekarz, poswieci bardzo duzo czasu kobiecie, mozna z nim pozartowac. Lekarz godny polecenia

Bardzo dobry ginekolog ! Całą ciąże przeprowadził b.dobrze, bez żadnych przeciwskazań. Miły, uprzejmy , z poczuciem humoru . Moim zdaniem Polecam :)

Mimo młodego wieku Pana doktora mogę stanowczo stwierdzić, że jest najlepszym ginekologiem jakiego spotkałam! Cała wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a sam Pan doktor kompleksowo podszedł do mojego problemu. Był bardzo uprzejmy i delikatny podczas badania. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora!

Lekarz najprawdę świetny, bardzo miły, zabawny, delikatny i profesjonalny. Chodziłam do niego w ciąży i nadal chodzę na fundusz i jestem bardzo zadowolona z Pana Michała jak i całej obsługi Civis Vitam.

Zdecydowanie przereklamowany.Nastawiony na zysk.Byłam u niego 4 razy "na fundusz". Pierwsze dwie wizyty super. Kompleksowe badanie; usg dopochwowe, usg piersi (jestem w grupie ryzyka).Podczas trzeciej wizyty usunięcie polipa. Po dwóch tygodniach telefon od pielęgniarki, że jest "wyniczek",chyba wszystko w porządku, ale pan doktor chciałby się ze mną spotkać, niestety tylko prywatnie. Ma się rozumieć, że nie zwlekałam. Podczas wizyty dowiedziałam się, ze wszystko jest ok. Kosztowało to mnie 50 zł. Podczas ostatniej, odbywanej raz na rok profilaktycznej wizyty, nie było badania piersi.Poprosiłam o badanie i usłyszałam, że nie ma takiej potrzeby.U doktora Migdy byłam ostatni raz.

Młody lekarz, ale naprawdę super. Wizyta bezstresowa, z pełną kultura,szacunkiem dla pacjenta. Badanie delikatne i zupełnie bezbolesne,bardzo dokładne. Życzyłabym wszystkim pacjentkom takiego lekarza. Po poprzednich traumatycznych przeżyciach u innego ginekologa odzyskałam wiarę w lekarzy. Polecam.