lekarz Michał Migda

Bardzo polecam Pana doktora, wszystko wyjaśnił tak jak należało. Dowiedziałam się bardzo dużo. Pan doktor bardzo profesjonalny i zna się na swoim fachu, Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam z całego serduszka. Przemiły i sympatyczny.

Bardzo polecam Pana doktora, wszystko wyjaśnił tak jak należało.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam z całego serduszka.
Przemiły i sympatyczny.

Pan Doktor zawsze miły, uprzejmy. Profesjonalny pod każdym względem, wszystko wyjaśni. Gorąco polecam

Bardzo kompetentny i fachowy specialista. Wyczerpująco odpowiada na pytania, dzięki temu można poczuć się bezpiecznie. Trafnie postawił diagnozę i zastosował odpowiednią terapię! Polecam

Zdecydowanie polecam prowadzenie ciąży przez owego lekarza!Jest to osoba młoda,ambitna,przyjacielsko nastawiona do drugiego człowieka a zarazem kompetentna!Pracowitość,sumienność i oddanie to cechy jakie posiada pan dr Michał Migda!J&R Nowińscy

Kierując się opiniami wybrałam się do dr Michała Migdy z konkretnym problemem, wizyta prywatna. Zlecił mi wykonanie wszystkich potrzebnych badań, problem został zdiagnozowany, ale na tym się skończyło. Nie uzyskałam odpowiedzi na zadawane pytania, lekarz był w stosunku do mnie bardzo niemiły i nawet nie próbował mi czegokolwiek wyjaśniać. Diagnoza została postawiona i na tym się skończyło. Wizyta kosztowała mnie dużo nerwów i niestety pieniędzy. Na pewno już się do niego nie wybiorę.

Bardzo dobry lekarz, poswieci bardzo duzo czasu kobiecie, mozna z nim pozartowac. Lekarz godny polecenia

Pan doktor praktycznie uratował moja ciąże, gdyż miałam ryzyko przedwczesnego porodu. Dzięki jego fachowej opiece dziecko urodziło się w terminie. Chodziłam na Fundusz Zdrowia, a mimo to Pan doktor jak zaistniała konieczność to ustalał ze mną częstsze spotkania (niż te ustawowe co 5 tygodni) w szpitalu na Bielanach czy tez w przychodni Civis Vitea również bez dodatkowej opłaty. Szczerze polecam Pana doktora, gdyż jak pisały Panie wcześniej jest równiweż bardzo delikatny podczas wykonywania badania ginekologicznego- praktycznie nie wiedziałam kiedy wkładał wziernik czy pobierał próbki do badania cytologicznego. Oby było więcej ...

Chodziłam na Fundusz Zdrowia, a mimo to Pan doktor jak zaistniała konieczność to ustalał ze mną częstsze spotkania (niż te ustawowe co 5 tygodni) w szpitalu na Bielanach czy tez w przychodni Civis Vitea również bez dodatkowej opłaty. Szczerze polecam Pana doktora, gdyż jak pisały Panie wcześniej jest równiweż bardzo delikatny podczas wykonywania badania ginekologicznego- praktycznie nie wiedziałam kiedy wkładał wziernik czy pobierał próbki do badania cytologicznego. Oby było więcej takich lekarzy, którym zależy na zdrowiu pacjenta, a nie tylko na robieniu kasy i może wtedy uwierzę w polska Służbę Zdrowia.
Serdecznie pozdrawiam przystojnego Pana doktora :-).

Bardzo dobry ginekolog ! Całą ciąże przeprowadził b.dobrze, bez żadnych przeciwskazań. Miły, uprzejmy , z poczuciem humoru . Moim zdaniem Polecam :)

Mimo młodego wieku Pana doktora mogę stanowczo stwierdzić, że jest najlepszym ginekologiem jakiego spotkałam! Cała wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a sam Pan doktor kompleksowo podszedł do mojego problemu. Był bardzo uprzejmy i delikatny podczas badania. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora!

Lekarz najprawdę świetny, bardzo miły, zabawny, delikatny i profesjonalny. Chodziłam do niego w ciąży i nadal chodzę na fundusz i jestem bardzo zadowolona z Pana Michała jak i całej obsługi Civis Vitam.