lekarz Michał Migda

Zdecydowanie przereklamowany.Nastawiony na zysk.Byłam u niego 4 razy "na fundusz". Pierwsze dwie wizyty super. Kompleksowe badanie; usg dopochwowe, usg piersi (jestem w grupie ryzyka).Podczas trzeciej wizyty usunięcie polipa. Po dwóch tygodniach telefon od pielęgniarki, że jest "wyniczek",chyba wszystko w porządku, ale pan doktor chciałby się ze mną spotkać, niestety tylko prywatnie. Ma się rozumieć, że nie zwlekałam. Podczas wizyty dowiedziałam się, ze wszystko jest ok. Kosztowało to mnie 50 zł. Podczas ostatniej, odbywanej raz na rok profilaktycznej wizyty, nie było badania piersi.Poprosiłam o badanie i usłyszałam, że nie ma takiej potrzeby.U doktora Migdy byłam ostatni raz.

Bardzo dobry lekarz. Wyluzowany:) Super podejście do pacjentki naprawdę Polecam

Bardzo dobry lekarz. Wyluzowany:) Super podejście do pacjentki naprawdę Polecam

Młody lekarz, ale naprawdę super. Wizyta bezstresowa, z pełną kultura,szacunkiem dla pacjenta. Badanie delikatne i zupełnie bezbolesne,bardzo dokładne. Życzyłabym wszystkim pacjentkom takiego lekarza. Po poprzednich traumatycznych przeżyciach u innego ginekologa odzyskałam wiarę w lekarzy. Polecam.