Michał Skoczylas

2,7

Zero kompetencji, niemiły, nieuprzejmy, opryskliwy starszy Pan nie mający szacunku do pacjentów. Zero informacji przekazanej, JESTEM NIEZADOWOLONA

Niestety inaczej nie jestem w stanie ocenić. Pan doktor ma bardzo lekceważące podejście do wszelkich problemów i dolegliwości pacjentki. Na każdą moją informację słyszałam jedną odpowiedz: " to normalne, przecież jest Pani w ciąży". Okazało się, że nie jest to normalne. Po pobycie w szpitalu na moją prośbę o sprawdzenie czy wszystko ok zero odzewu i zero zainteresowania. Ironiczne zdania wypowiadane typu: " zawsze może być gorzej - może Pani poronić", "to się jeszcze okaże czy się za miesiąc zobaczymy". Również w trakcie wizyt niestety nie czułam się komfortowo w gabinecie - mimo tego, że chodziłam prywatnie. W trakcie ciąży nie wolno przytyć więcej niż 1 - 2 kg bo to już jest zbrodnia i nie wolno nic zupełnie jeść. Pan Doktor również w stosunku do mnie był arogancki. Po zmianie lekarz w połowie ciąży jestem zadowolona. Moje dolegliwości i bóle nie zostały zbagatelizowane - otrzymałam dodatkowe skierowania na badania i wizyty.

Lekarz jest świetny, prowadził moją ciążę jak i odbierał poród przez Cesarskie Cięcie. W życiu nie spotkałam tak ciepłego i uprzejmego lekarza. Zawsze ma komplet pacjentów a mimo, to przyjmuje po za kolejnością. Z czystym sercem bede polecać go każdej cieżarnej. Panie Michale jest Pan ginekologiem Aniołem :)