Michał Stępowski

Bardzo zadowolony jestem z tej wizyty. Kompetentny i rzeczowy. Poleciłem go już członkom swojej rodziny. Właściwie wydane pieniądze! Polecam wszystkim.

Bardzo zadowolony jestem z tej wizyty. Kompetentny i rzeczowy.
Poleciłem go już członkom swojej rodziny. Właściwie wydane pieniądze!
Polecam wszystkim.

Kierując się wyborem lekarza korzystałem z tego serwisu. Był bardzo pomocny. Pan dr Stepowski, jak pisali pacjenci wcześniej jest wysoce kompetentny. Po wizycie 2-krotnie jeszcze konsultowałem się z nim telefonicznie. Co najdziwniejsze, umówiłem się na wizytę kontrolną, chyba po tygodniu, za którą nie wziął pieniędzy. Po prostu lekarz z klasą... niestety niewielu takich. Wszystkim polecam.

Kompetentny lekarz z dużą wiedzą, na badanie i rozmowę poświęca dużo czasu- ok. 45 minut, bardzo wysoki poziom kultury osobistej. Wszystkim polecam.

jestem po operacji 2 barków. Obie wykonał Doktor Stępowski. Komfort mojego życia wzrósł o 100%. Wspaniały specjalista. Przed operacją wiedziałam wszystko, jak przebiegnie operacja, czego mogę oczekiwać. Pan doktor był bardzo skromny, nie obiecywał bóg wie czego, ale po operacjach ustąpiły bóle, z ruchami jest gorzej, ale w porównaniu z tym co było wcześniej, nie ma porównania. Polecam Doktora. Maria Kołodziej

Wspaniały ortopeda i bardzo miły człowiek. Jestem chyba kolejną osobą której pomógł w chorobie barku. Lekarz z bardzo dużą wiedzą. Jeden z nielicznych operujących barki artroskopem. Niestety faktycznie trudno osiągany w szpitalu, a w poradni nie przyjmuje.

Bardzo sympatyczny, rzeczowy, konkretny lekarz, z dużą wiedzą, potafiący przedstawić problem choroby w przystępny sposób. Osobiście zgłosiłam się do pana Stępowskiego na badanie USG kolana. Po badaniu miałam wykonaną artroskopię a diagnoza sprawdziła się w 100%.

Jeżeli masz problem z kolanem i mieszkasz w Olsztynie to szkoda czasu na chodzenie po przychodniach. Wydałam 150 zł. na prywatną wizytę i po kilkudziesięciu minutach byłąm dokładnie zbadana i miałam wykonane usg. Dr Stępowski stwierdził uszkodzenie łąkotki i zalecił operację, po której wreszcie, po 3 latach od urazu na nartach czuję się dobrze. Ilości wizyt w przychodniach nie pootrafię policzyć. POLECAM.

Z Dr. Stepowskim jest jeden problem- spotkanie go graniczy z cudem. Potem jest super. 150 za wizyte z badaniem USG, to nie przesada. Wszystkim POLECAM.

Bardzo polecam Pana doktora Stępowskiego jako znakomitego fachowca od barku. Bardzo szczegółowo opisał mi chorobę, wytłumaczył sposób w jaki będzie operował i jak będzie przebiegała rechabilitacja. Wszystko się sprawdziło. A najważniejsze dla mnie jest to że bark mnie nie boli. Bardzo dzękuję> krzysztof Jankowski

Młody doktor pracuje w Szpitalu Miejskim w Olsztynie. Przed operacją barku bardzo szczegółowo poinformował mnie o rodzaju operacji i jak będzie wyglądało leczenie po operacji. Przed operacją prawie nie mogłam ruszać barkiem. Po operacji i rehabilitacji ból nie ustąpił całkowicie ale bark jest znacznie lepiej ruchomy. Operację doktor wykonał artroskopowo wykonując tylko 3 małe nacięcia skóry.