lek. med. Michał Tarkiewiczlek. med. Michał Tarkiewicz - zdjęcie profilowe

lek. med. Michał Tarkiewicz

Medycyna estetyczna

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej - absolwentem studiów podyplomowch Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Wydział Lekarski Akademi Medycznej ...

Wydział Lekarski Akademi Medycznej w Lubinie ukończyłem w 2002r. Ukończyłem wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Aging. Stale pogłębiam swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, uczestniczę w konferencjach i kongresach ...

super efekt zabiegów (botox, wypełniacz), fachowe i sympatyczne podejście do pacjenta, bardzo przystępne ceny. Polecam!!!

Rewelacyjne podejście do pacjentów, cierpliwie i szczegółowo tłumaczy który z zabiegów poleca a który nie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości.Podczas wizyty miałam pewność, ze trafiłam do doskonałego specjalisty, któremu naprawdę zależy na Pacjencie. Po zabiegach( kurze łapki, bruzdy nosowo- wargowe i powiększenie ust)moja pewność się umocniła, wyglądam lepiej niż 10 lat temu:-). Na zakończenie spotkała mnie jeszcze jedna niespodzianka- zapłaciłam mniej niż myślałam! Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej ( botox, glicopeel), super efekty, bardzo dobre ceny, miła atmosfera