lekarz Michał Tarnowski

Neurochirurg

Cudowny wspaniały miły uprzejmy. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. Oby więcej takich lekarzy.

Bardzo dobry , człowiek z pasją Jak masz problemy z kręgosłupem i chcesz oddać go w dobre ręce to polecam właśnie Pana Michała człowiek z pasją

Bardzo dobry , człowiek z pasją

Byłam operowana przez Pana Michała Tarnowskiego w lutym 2015.Jest to właściwy człowiek na własciwym stanowisku .JEST SERDECZNYM ,I PRZEMIŁYM I SERDECZNYM CZŁOWIEKIEM,Z POCZUCIEM HUMORU.Zaznaczę ,że te oceny które jemu dałam są zbyt niskie do jego umiejetnosci i kompetencji i wiedzy jaką posiada.Zpozdrowieniami"nie posłuszna pacjentka Monika Tutak:-))))

Mega podejscie do pacjeta,bylam operowana przez p.Michala w lutym 2015 I jestem mega zadowolona.zawsze usmiechniety nasz doktorek :-)

Byłam u Pana dr Tarnowskiego w grudniu 2012 pierwszy raz. Przeprowadził szczegółowy wywiad, wyjaśnił to czego nie rozumiałam.Otrzymałam bez proszenia skierowania na badania jakich nie mogłam się doprosić od innych lekarzy. Ze smutkiem teraz piszę, że do dr Tarnowskiego już się nie dostanę ponieważ już nie przyjmuje. To wspaniały, miły, kulturalny, skromny i oddany dla pacjenta lekarz. Profesjonalnie i z sercem podchodzi do człowieka, bo i sam jest człowiekiem wielkiego serca. To lekarz z powołania i godny zaufania. To profesjonalista zaangażowany w to co robi. Promieniuje od Niego ciepło i ...

To wspaniały, miły, kulturalny, skromny i oddany dla pacjenta lekarz. Profesjonalnie i z sercem podchodzi do człowieka, bo i sam jest człowiekiem wielkiego serca. To lekarz z powołania i godny zaufania. To profesjonalista zaangażowany w to co robi. Promieniuje od Niego ciepło i życzliwość. Takich lekarzy nam trzeba. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Aż chciałoby się wpisać choć jedno zdanie negatywne przy tych superlatywach.Tylko jak to zrobić i dlaczego?Ten wspaniały człowiek i genialny lekarz poprostu na to nie zasługuje.Panie doktorze bardzo dziękuję za to co pan dla mnie zrobił.Za życzliwość,wyrozumiałość i serce.Już samo to powoduje że człowiek pod pana opieką czuje się lepiej.Jeśli dodać do tego pańską wiedzę i fachowość ,aż nie chce się wieżyć że przy tym wszystkim jest pan bardzo skromnym człowiekiem!Wdzięczny pacjent.

Uroczy człowiek i bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo uwagi pacjentom, tłumaczy co i jak. Z dużą dozą empatii w trudnych chwilach. Nie "lukruje", jest kompetentny i konkretny. Taki prawdziwy z powołania. Byłam pod opieką Pana Tarnowskiego i dr. Małasiaka i zawdzięczam im życie, a pobyt w szpitaly wspominam bardzo mile.

Ogromne podziękowania za profesjonalną opiekę, cierpliwość, życzliwość, oby więcej było takich lekarzy, którzy mają tyle serca dla pacjenta- wdzięczny pacjent W. Wojtczak

Serdeczne gratulacje doktorze zdanej specjalizacji. To nic zadziwiającego, że doktor zdał.Ten egzamin to zwykła formalność dla Pana. Przecież jest Pan do tej pracy stworzony.

BRAWO PANIE DOKTORZE ZA ZDANY EGZAMIN ZE SPECJALIZACJI!!!! PANU ŻYCZĘ DUŻO OWOCNEJ PRACY I DALSZYCH SUKCESÓW ZAWODOWYCH!!DOKTOR MICHAŁ TARNOWSKI NAJLEPSZY NEUROCHIRURG JAKIEGO ZNAM.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Gryfice"?

Zbigniew Kotwica

Neurochirurg