lekarz Michał Torzecki

Proktolog, Chirurg ogólny

Jest świetnym lekarzem, miłym człowiekiem,uczciwym, bardzo przystępny, polecam,każdemu kto ma dolegliwości związane z grubym jelitem itp.

Wspaniały fachowiec ,leczyłam się przez 3 lata u sław łódzkich bez efektu straciłam tylko dużo czasu i pieniędzy .Pan doktor wyleczył mnie z wrzodziejącego zapalenia odbytu z dużymi krwawieniami w przeciągu kilku miesięcy.W rękach Pana doktora czuję się bezpieczna ,powróciła mi chęć i radość życia za co bardzo ,bardzo dziękuję.Polecam każdemu.

wspaniały lekarz.przejawia empatie.cierpliwy i ciepły.z wielkim sercem i oddaniem poświęca czas pacjentowi.chciałabym dodać,że korzystałam z publicznej pomocy ochrony zdrowia.polecam.

Mnie trochę zawstydził,spodziewałam się starszego Pana,a tu całkiem młody przystojny facet. Zna się na tym co robi,dobrze wytłumaczył i pokazał na obrazkach co się działo,poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam,odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam tego lekarza

Polecam tego lekarza

Znakomity lekarz, świetny chirurg.Wyleczył dolegliwość ,którą leczono u mnie przez kilka miesięcy,(bez efektów), przeprowadzając operację i sprawując opiekę pooperacyjną.Efekt jest znakomity.

przeprowadzając operację i sprawując opiekę pooperacyjną.Efekt jest znakomity.

Nie wiem jak z kompetencjami pana doktora,ale podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia.Dla mnie lekarz powinien być z powołania,mieć czas na wysłuchanie,wytłumaczenie problemu.Pan doktor nie wzbudził mojego zaufania i niezdecydowała bym się na kolejną wizytę przenigdy więcej.Na szczęście znalazłam lekarza dla którego nie pieniądz lecz pacjent jest najważniejszy-gorąco polecam pana Śmigielskiego.

świetny lekarz, nowoczesny gabinet, duze zainteresowanie pacjentem

świetny lekarz, nowoczesny gabinet, duze zainteresowanie pacjentem

LEKARZ jakich mało. Polecam. Ojciec leczonego syna

LEKARZ jakich mało. Polecam.
Ojciec leczonego syna

Dobry czlowiek i wspanialy oddany lekarz