dr n. med. Michał Wojcieszyn

Nie leczyłam się u pana doktora prywatnie tylko leżałam na oddziale ginekologiczno-położniczym w Mysłowicach. Pan doktor nie miał dla mnie czasu, zbył mnie w sytuacji dla mnie krytycznej. Jego oddział zdecydowanie odradzam!!!

Dr Wojcieszyn prowadził moje dwie ciąże, zawsze był uprzejmy, pomocny i praktycznie na każde zawołanie. W trakcie pierwszej ciązy dzwoniłam do niego non stop - z pytaniami czy takie a takie objawy są prawidłowe, zawsze w sposób uprzejmy i wyczerpujący odpowiadał na moje pytania. Pierwszy poród odbywał się w szpitalu w Tycha drugi w Mysłowicach - przy obydwu był pan doktor - bez żadnych dodatkowych pieniędzy. Interesował się dziećmi i moim samopoczuciem. Wiele moich znajomych i kobiet z rodziny jest pacjentkami dr. Wojcieszyna i nigdy nie słyszałam złego słowa o tym lekarzu. Mogę go polecić z czystym sumieniem.

Ja bede dziekować Panu dr do końca zycia. Wykrył w 18 tyg ciazy wade serca u mojego dziecka i to bardzo poważną. Gdyby nie jego diagnoza w trakcie ciazy moje dziecko po narodzinach by zmarło, a tak mogłam sie przygotowac do porodu odrazu w specjalistycznym osrodku w ktorym moje dziecko odrazu mialo fachowa opieke. POPROSTU ZAWDZIECZAM MU ŻYCIE MOJEGO DZIECKA! W trakcie ciazy caly czas sie mna interesował, pytał jak badania specjalistyczne, pomogl mi dostac sie na porodowke do Ligoty a jak urodzilam i przyszlam do niego po 6 tyg na kontrole to pierwsze pytanie jak dzidzius. Na co mogłam spokojnie odpowiedziec ze dzieki Panu żyje! POLECAM!!!

Drogie Panie jestem bardzo zadowolona z tak wspaniałego i wyrozumiałego lekarza jakim jest Pan ordynator Wojcieszyn .Nie zgadzam się absolutnie z opiniami poprzedniczek wręcz uważam że ubliżają tak bardzo dobremu fachowcowi.Polecam doktora z całego serca.

Byłam pacjentką doktora w czasie ciąży. Uważam, że bardzo dobry fachowiec, miły, wysoka kultura osobista, potrafi wzbudzić zaufanie. Oprócz tego wizyty drogie, ale warte ceny. Nie podoba mi się fakt, że będąc ordynatorem prywatnie korzysta ze szpitala nr1 w Mysłowicach. Autentyczny Przykład: kiedy rodziłam córeczkę - grudzień 2008 - byłam świadkiem jak pan doktor przyjechał do szpitala o 20:00 w niedziele - z urlopu by przeprowadzić płatna cesarkę (ciąża bliźniacza). W dodatku zaraz po tym kiedy matka i dzieci wróciły szczęśliwie na oddział pozwolił aby ojciec oraz dwie towarzyszące mu ...

Byłam pacjentką doktora w czasie ciąży.
Autentyczny Przykład: kiedy rodziłam córeczkę - grudzień 2008 - byłam świadkiem jak pan doktor przyjechał do szpitala o 20:00 w niedziele - z urlopu by przeprowadzić płatna cesarkę (ciąża bliźniacza). W dodatku zaraz po tym kiedy matka i dzieci wróciły szczęśliwie na oddział pozwolił aby ojciec oraz dwie towarzyszące mu osoby będące "po piwie" (na całym korytarzu unosiła się woń alk) weszły do pokoju, gdzie przebywają noworodki aby zrobić kilka pamiątkowych fotek. SKANDAL!Dodam, że do tej sali nikt poza personelem i rodzicami nie ma prawa wstępu.
Parę dni wcześniej urodziłam córeczkę i kiedy jeszcze byłam w domu i zaczynał się poród pan doktor nie odbierał telefonu ponieważ był na nartach - byłam tak samo jego pacjentką tylko widocznie nie wykupiłam "dodatkowej usługi"

Najgorszy lekarz, jakiego znam. Rodzenie w "jego" szpitalu - makabra. Ten oddział każżdemu odradzam, tego lekarza jeszcze bardziej.

Jestem pacjentką dr.Wojcieszyna od czterech lat.Prowadził moją ciążę bliźniaczą.W dodatku była zagrożona.W wcześńiej wyznaczonym terminie sam zrobił mi cesarke,zadbał o najlepszą opiekę i nie wziął za to nawet złotówki.Gorąco polecam.Dzięki niemu mam dwóch zdrowych trzyletnich synków

Drogie Panie! Od lat jestem pacjentką Pana Doktora Wojcieszyna. Zgadzam się z tym, że wizyty nie należą do najtańszych. Nie zmienia to jednak faktu, iż Doktor Wojcieszyn jest jednym z najlepszych ginekologów, jakich znam - i ciągle polecam. Jedyne, co można mu zarzucić, to swoistą oschłość wobec pacjentek. Ale to niczemu nie przeszkadza. On po prostu taki jest. Skupia się na konkretach i tyle. Mnie też to przeszkadzało - zwłaszcza jak byłam w ciaży - bo potrzebowałam wtedy dłuższej rozmowy - ale juz się do tego przyzwyczaiłam. Poza tym jeżeli któraś z Pań ma ochotę na pogawędki, to niech niekoniecznie wybiera do tego celu gabinet ginekologiczny. O wiele bardziej miło będzie w jakiejś kawiarni.
Przy okazji polecam jako idealnego pediatrę żone Pana Wojcieszyna. Wiedza, kompetencja...i wiele by jeszcze pisać. W porównaniu z pediatrami pracującymi w Mysłowicach - istna rewelacja! Niestety za wizyty też trzeba płacić. I tylko to -przynajmniej dla mnie jest problemem. Ale prawda jest taka, że oszczędzać można na wszystkim - ale nie na zdrowiu dziecka.

Nie leczyłam się u tego lekarza, ale kiedy trafiłam na porodówkę był obecny przy porodzie i w rezultacie bardzo mi pomógł. Nie wiem czy dlatego że mój synek był wcześniakiem (35 tydzień ciąży- a dr Wojcieszyn był ordynatorem w szpitalu)czy po prostu że zaczęłam rodzić na jego zmianie ale nie mogę narzekać. Codziennie na obchodach- miły, uśmiechnięty. Opinie o nim jakie słyszałam raczej pozytywne.

Miałam u dr Wojcieszyna laparoskopię jajnika, pomimo iż nie jestem jego pacjentką prywatnie, nic nie mogę mu zarzucić. Kompetentny, cierpliwie wyjaśniał na czym zabieg ma polegać. Nie rozumiem poprzedniczek wydających opinię, jak można być niezadowoloną po prowadzeniu pierwszej ciąży i iść do takiego lekarza z drugą i trzecią ciążą? To chyba blondynki były ;) Ja ocenia bardzo dobrze dr Wojcieszyna. Cenię go też za dowcip czego dużo lekarzu nie posiada. Pozdrawiam.