Mieczysław Pająkowski

Internista, Lekarz rodzinny

1,5
1,5

Przykro mi, ze musze dodac te opinie. Pan Pajakawski jest najgorszym lek. rodzinnym z jakim mialam stycznosc. Nie oceniam jego umiejetnosci jednak jego podejscie do pacjenta jest skandaliczne, rozmawia z pacjantem z podwyzszonym okrutnie gburowatym tonem. Mialam wrazenie, ze odpowiedz na pytanie jest dla pana wysilkiem. Nie wiem na jakiej podstawie mozna leczyc ludzi nie majac do nich szacunku. Powinien p. Pajakawski odbyc kurs umiejetnosci rozmawiania z czlowiekiem na godnym poziomie. Nie polecam!!Koszmar jedym slowem

Nie polecam. pajakowski zle zdiagnozowal u mnie chorobe i upieral sie ze ma racje pomimo ze udowodnilam mu blad