Internista Żywiec

lekarz Krzysztof Beszter

Gastroenterolog, Internista

ul. Dworcowa 6a
34-300 Żywiec

Szczerze polecam Pana doktora , cierpliwy, spokojny i opanowany. Oby więcej takich serdecznych ludzi.

lekarz Jacek Jarco

Internista, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAGDENS"
Leśnianka 127
34-300 Żywiec

Zabrzmi górnolotnie, ale to zaszczyt spotkać takiego lekarza! Byłam tylko na USG, ale poświęcony czas, kompetencja, wyjaśnienie, a przede wszystkim bardzo sympatyczna atmosfera sprawiły, że jestem wzruszona do teraz. Dosłownie wzruszona. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anna
Byłam u Pana doktora Piwowarczyka 20.08.2021. Od wielu lat ubiegam się o rentę i miałam kontakt z wieloma lekarzami. On jako jedyny poświęcił mi wiele czasu, był pełen empatii, uspokajał, swoją prace wykonywał z pełną kompetencją gdzie nigdzie się z tym nie spotkałam, zawsze traktowana byłam jak zło konieczne. Wykazał pełne zrozumienie, serdeczność. Dla mnie super lekarz godzien pełnego polecenia. Jestem mu bradzo wdzięczna
Opinia dodana przez: Pacjentka z Cieszyna

lekarz Stefan Jakubiec

Internista

ulica Sienkiewicza 53
34-300 Żywiec

Doktor S. Jakubiec leczy mnie i moją rodzinę od kilku lat i uważam ,że jest jednym z lepszych internistów.Moja Mama właśnie jemu zawdzięcza ustabilizowanie wysokiego ciśnienia i poziomu cukru.Polecam.

lekarz Paweł Pęcikiewicz

Pulmonolog, Internista

Szpital Powiatowy
Sienkiewicza 52
34-300 Żywiec

Super człowiek, kompetentny lekarz fachowiec z empatią do pacjenta itd. Człowiek Lekarz Facowiec 👍👍👍
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Jolanta Borak

Diabetolog, Internista

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMO-DENT"
al. Piłsudskiego 78
34-300 Żywiec

Właściwy człowiek na właściwym miejscu to chyba najlepsze określenie dla Pani doktor. Nie robi paniki, najpierw wszystko dokładnie bada a dopiero później wydaje opinię. Świetnie tłumaczy pacjentowi co ma robić a człowiek czuje się jakby znał ją od lat. Gorąco polecam :)

lekarz Elżbieta Górska-Tkocz

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

Jestem tego samego zdania co moi poprzednicy. Pani dr kompletnie bez kontaktu z pacjentem, nawet na niego nie patrzy. O wszystko trzeba się dopytywać. O punktualności można się wiele rozpisywać, lecz nie zawsze jest winny lekarz. W każdym bądź razie, gdybym nie zadawała pytań co i jak, to pani dr bez jakiegokolwiek dialogu, w milczeniu, zbadałaby mnie (USG), zrobiła opis i kazała wyjść...Do lekarza przychodzą zazwyczaj ludzie schorowani, którzy martwią ...
Opinia dodana przez: Ela

dr n. med. Janusz Kastelik

Internista, Kardiolog

NZOZ "KAS-MED"
Stefana Batorego 9
34-300 Żywiec

Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny o bardzo dużym doświadczeniu. Wybitny kardiolog.

Mieczysław Pająkowski

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny" sp. z o.o.

34-300 Żywiec

Przykro mi, ze musze dodac te opinie. Pan Pajakawski jest najgorszym lek. rodzinnym z jakim mialam stycznosc. Nie oceniam jego umiejetnosci jednak jego podejscie do pacjenta jest skandaliczne, rozmawia z pacjantem z podwyzszonym okrutnie gburowatym tonem. Mialam wrazenie, ze odpowiedz na pytanie jest dla pana wysilkiem. Nie wiem na jakiej podstawie mozna leczyc ludzi nie majac do nich szacunku. Powinien p. Pajakawski odbyc kurs umiejetnosci rozmawiania z czlowiekiem na godnym ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Filip Palarczyk

Internista

N.Z.O.Z. Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych "ZDROWIE" s.c.
aleja J. Piłsudskiego 50
34-300 Żywiec

Doktora Filipa Palarczyka poleciala mi znajoma. Jestem po pierwszej wizycie. Napewno kompetenty, empatyczny. To wazne zalety u lekarza. Polecam.
Opinia dodana przez: Zofia

Interniści w mieście Żywiec