dr Mieczysław Wolski

Internista

3,6
3,4

Profesjonalny i cierpliwy. W trakcie wizyty szczegółowo wyjaśnił mi rozpoznanie oraz zalecone leczenie farmakologiczne. polecam

Jest świetnym lekarzem, bardzo dokładnie bada i spokojnie wszystko wyjaśnia . Potrafi podtrzymać na duchu. Wypisując receptę pyta czy leki powinny być z tych tańszych. Polecam wszystkim wspaniały lekarz.

Wspaniały diagnosta i lekarz z powołania. Bardzo mi pomógł.

Wspaniały diagnosta i lekarz z powołania. Bardzo mi pomógł.

Pan "doktor" jest strasznie GBUROWATY, ZAROZUMIAŁY i ma WIELKIE KIESZENIE!!! Potrafi powiedzieć do pacjenta cyt. "a gó...no mnie to obchodzi" Sposób leczenia pozostawia bardzo wiele do życzenia! Wypisuje pacjentów ze szpitala w jeszcze gorszym stanie niż przyjmuje (BEZ PRZESADY)!!! Śmiało mogę stwierdzić, że jego wiedza medyczna równa jest ZERU! Całkowity brak profesjonalizmu i "ludzkiego" podejścia do pacjenta! ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO RZEŹNIKA!!!

Całkowity brak profesjonalizmu i "ludzkiego" podejścia do pacjenta!
ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO RZEŹNIKA!!!

Zdecydowanie POPIERAM komentarz nr 1! Okropny lekarz! Pacjentów trajtuje jak śmieci, jest strasznie niegrzeczny, arogancki i zarozumiały a wiedzy medycznej nie ma za grosz. Pewnie studia medyczne skończył za masło! Tylko czeka na "wsparcie kieszeniowe" :) Omijajcie tego gbura z daleka! Szkoda zdrowia - a dr Wolski napewno Was nie wyleczy - raczej zaszkodzi!!!