Internista Bolesławiec

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Jest jednym z niewielu najlepszych internistów, jest lekarzem z powołania. Bardzo sobie cenie tego lekarza

Beauty-Shape
ul. Karola Miarki 29 gab.4
59-700 Bolesławiec

Kompetentność, sumienność, zainteresowanie pacjentem - tak pokrótce można opisać Panią Doktor. Jej wiedza na wysokim poziomie, poświęca pacjentowi tyle czasu ile w rzeczywistości potrzeba. Potrafi obrazowo wytłumaczyć każde zagadnienie.

Wańkowicza 9/6
59-700 Bolesławiec

Bardzo dokładne USG, poświęcenie czasu, kompleksowość podejścia i jej doświadczenie przez wyjazdy szkoleniowe. Bardzo doceniam fachowość, przy tym Pani doktor bardzo dokładna i sumienna.

59-700 Bolesławiec

Profesjonalny i cierpliwy. W trakcie wizyty szczegółowo wyjaśnił mi rozpoznanie oraz zalecone leczenie farmakologiczne. polecam

Opinia dodana przez: alina

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Uważam, że pani doktor to bardzo kompetentny specjalista. Gdyby nie jej interwencja, nie mogłabym pisać w tym momencie tej wiadomości. Z całego serca dziękuję za pomoc!
Życzę więcej pacjentów życzliwych na tym świecie, niż tylko tych roszczeniowych.
Pozdrawiam ;)

Pozdrawiam ;)

59-700 Bolesławiec

Dr. Danuta Grelińska wielokrotnie przyjmowała mnie na świątecznym dyżurze internistycznym w Powiatowym Pogotowiu Ratunkowym w Świdnicy z powodu ostrej infekcji górnych dróg oddechowych oraz z powodu dolegliwości neurologicznych, to naprawdę bardzo dobry specjalista i lekarz z powołania, a przy tym życzliwy, skromny, wyrozumiały i otwarty na pacjenta człowiek. Cieszę się, że miałem okazję poznać tak wspaniałego lekarza o wielkim sercu i ogromnej wiedzy medycznej, wykraczającej nawet poza internę - o czym mogłem się przekonać, widząc sposób badania neurologicznego Pani Doktor i zalecone dodatkowo badania diagnostyczne z zakresu neurologii. Warto podkreślić, iż nigdy nie "zbywa" pacjenta, zleca badania kontrolne i diagnostyczne - nawet kilkakrotnie, chcąc ponad wszelką wątpliwość ustalić diagnozę i rozwiać wątpliwości - a tak było w moim przypadku. Jest osobą życzliwą, chętnie porozmawia, ale i podniesie na duchu, podbuduje psychicznie - co jest czasami bardzo istotne. Nigdy nie odmówi pomocy pacjentowi. To mój wizerunek prawdziwego lekarza, do którego zawsze z chęcią bym się udał. Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Pacjent ze Świdnicy

Piaskowa 14b
59-700 Bolesławiec

Pan doktor ma różne nastroje, co nie jest w ogóle oznaką kompetencji i kompleksowości podejścia. Przy czym poziom jego wiedzy nie jest dla mnie satysfakcjonujący. Odradzam.

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Pani doktor ,to świetny lekarz reumatolog ,zawsze trafne diagnozy,porady ,życzliwa dla pacjentów ,mimo czasami widocznego przepracowania.Polecam

Opinia dodana przez: Krzysztof

Sor oraz pogotowie w Bolesławcu

59-700 Bolesławiec

Niestety, z takim podejściem, a szczegółowo z takim brakiem podejścia do pacjenta i brakiem kultury, niewiedzą i nieposzanowaniem zdrowia człowieka nie powinno się pracować jako lekarz. Nie polecam, zmieniłem lekarza. Ten Pan nie lubi ludzi i swojej pracy, czułem się jak intruz w gabinecie lekarskim.

lekarz Eliza Kowalska

Internista, Lekarz rodzinny

59-700 Bolesławiec

Dr Kowalska zachowywala się podczas wizyty wobec mnie bardzo dziwnie. Nie odzywala się, patrzyla w okno, nie słuchala, co mam do powiedzenia. Po czym spojrzała na mnie dziwnie...i dalej nic. czy tak się zachowuje lekarz? O co chodzi????

Opinia dodana przez: anna