Internista Bolesławiec

lekarz Danuta Grelińska

59-700 Bolesławiec

napisze tylko prawde pani doktor jest wspanialym fachowcem posiada ogromna wiedze medyczna zawsze wykazuje sie uprzejmoscia oraz zdolnoscia empatii dla pacjenta jej diagnozy sa zawsze trafne wklada cale swe serce i nie bagatelizuje najmniejszych szczegolow dotyczacych dolegliwosci pomogla mi juz dwa razy dzieki jej wspaniala wiedza jestem zdrowy pani doktor zasluguje na miano najlepszego lekarza z jakim sie spotkalem lekarka nigdy sie nie wywysza zachowuje pokore i jest nieomylna gdyby ...
Opinia dodana przez: Pacjent

dr Mieczysław Wolski

59-700 Bolesławiec

Bez zastrzeżeń. Wizyty przebiegają sprawnie. Doktor życzliwy dla pacjenta. W przypadku kolejnej wizyty dobrze orientuje się w dolegliwościach pacjenta. W razie potrzeby modyfikuje zlecenia.

lekarz Irena Dłużyk

Reumatolog, Internista

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Niestety nie mogę powiedzieć nic pozytywnego o tym lekarzu. Zupełny brak empatii, nie pyta pacjenta o wiele istotnych informacji mających wpływ na leczenie (np. czy pacjent jest uczulony na NLPZ przypisując lek Apro-Napro), przypisuje leki sterydowe bez informowania pacjenta o dawkowaniu i jak długo można je przyjmować. Na opuchnięty palec tylko chwilę spojrzała i stwierdziła od razu niedotykając go, że jest to zwyrodnienie reutomaidalne (?). Odnosi się wrażenie, że Pani ...
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Janusz Muszyński

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Jest jednym z niewielu najlepszych internistów, jest lekarzem z powołania. Bardzo sobie cenie tego lekarza

lekarz Michał Oliszewski

Sor oraz pogotowie w Bolesławcu

59-700 Bolesławiec

Przestrzegam wszystkich potencjalnych pacjentów, którzy mogą trafić do tego lekarza. Ja osobiście po dwóch wizytach u niego postanowiłem zmienić przychodnię, do której należałem przez ostatnie 10 lat.
Przy pierwszej wizycie u tego "lekarza" poprosiłem o skierowanie na badania kontrolne, których nie wykonywałem od 3 lat, na co "doktor" stwierdził, że badania te mogę niedrogo wykonać w każdej przychodni (nadmieniam, że jestem ubezpieczony a lekarz przyjmował mnie, jako pacjenta POZ), ...

lekarz Elżbieta Rybińska-Skóra

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Uważam, że pani doktor to bardzo kompetentny specjalista. Gdyby nie jej interwencja, nie mogłabym pisać w tym momencie tej wiadomości. Z całego serca dziękuję za pomoc!
Życzę więcej pacjentów życzliwych na tym świecie, niż tylko tych roszczeniowych.
Pozdrawiam ;)

lekarz Eliza Kowalska

Internista, Lekarz rodzinny

59-700 Bolesławiec

Nie zasługuje na miano lekarza, to jakieś mściwe indywiduum. Chciałem wyjaśnić czy paski do glukometru są refundowane. Wydzwaniała do NFZ-tu, ale nie uzyskała odpowiedzi, więc kazała mi iść do swojego lekarza (?). Po rezygnacji z pseudo-przychodni jaką jest BIOMED, nie wiadomo z jakiego powodu zemściła się wpisując w historii wizyt, że mam zaburzenia psychiczne i jestem pijakiem. BIOMED MILCZY.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Ewa Krzywdzińska

Beauty-Shape
ul. Karola Miarki 29 gab.4
59-700 Bolesławiec

Kompetentność, sumienność, zainteresowanie pacjentem - tak pokrótce można opisać Panią Doktor. Jej wiedza na wysokim poziomie, poświęca pacjentowi tyle czasu ile w rzeczywistości potrzeba. Potrafi obrazowo wytłumaczyć każde zagadnienie.

lekarz Małgorzata Marszałek

Wańkowicza 9/6
59-700 Bolesławiec

Bardzo dokładne USG, poświęcenie czasu, kompleksowość podejścia i jej doświadczenie przez wyjazdy szkoleniowe. Bardzo doceniam fachowość, przy tym Pani doktor bardzo dokładna i sumienna.

lekarz Jerzy Hajdukiewicz

Piaskowa 14b
59-700 Bolesławiec

Pan doktor ma różne nastroje, co nie jest w ogóle oznaką kompetencji i kompleksowości podejścia. Przy czym poziom jego wiedzy nie jest dla mnie satysfakcjonujący. Odradzam.

Interniści w mieście Bolesławiec