lekarz Eliza Kowalska

Internista, Lekarz rodzinny

Zgadzam się z poprzednikiem, że ta pani nie zasługuje na bycie lekarzem. Podejście do pacjentów skandaliczne. Odmówiła wizyty domowej, mimo że pacjentka należy do tej przychodni i jest to jej obowiązek. Dopiero lekarze z SORu, przyjęli zgłoszenie i zlitowali się nad cierpiącą pacjentką udzielając pomocy. Osobiście też mam doświadczenie z tą lekarką, która odmówiła mi zwolnienia mówiąc, że teraz to tylko Ukraińcy przychodzą po zwolnienia bo im się pracować nie chce. Mam nadzieję, że przychodnia wyciągnie wnioski jakich lekarzy zatrudnia bo pacjenci odchodzą do innych przychodni. My całą rodziną również ...

Mam nadzieję, że przychodnia wyciągnie wnioski jakich lekarzy zatrudnia bo pacjenci odchodzą do innych przychodni. My całą rodziną również zmieniamy przychodnię, na taką która szanuje swoich pacjentów.
Pani lekarz zapomniała, co przysięgała.
Przykre.

Nie zasługuje na miano lekarza, to jakieś mściwe indywiduum. Chciałem wyjaśnić czy paski do glukometru są refundowane. Wydzwaniała do NFZ-tu, ale nie uzyskała odpowiedzi, więc kazała mi iść do swojego lekarza (?). Po rezygnacji z pseudo-przychodni jaką jest BIOMED, nie wiadomo z jakiego powodu zemściła się wpisując w historii wizyt, że mam zaburzenia psychiczne i jestem pijakiem. BIOMED MILCZY.

Dr Kowalska zachowywala się podczas wizyty wobec mnie bardzo dziwnie. Nie odzywala się, patrzyla w okno, nie słuchala, co mam do powiedzenia. Po czym spojrzała na mnie dziwnie...i dalej nic. czy tak się zachowuje lekarz? O co chodzi????