dr n. med. Mieczysława Lesiecka

Bardzo dobry chirurg,przesympatyczna osoba,dodaje otuchy,bardzo dobre poczucie humoru,po operacji interesuje się pacjentem,polecam.

Typ „lekarza”, z którym niekiedy mamy do czynienia choć wolelibyśmy, nie. Zdecydowanie obniżający ogólną bardzo dobrą ocenę chirurgicznego oddziału w Siemianowickim szpitalu. Osoba pozbawiona podstaw skutecznej komunikacji z pacjentem, z bardzo wyrafinowanym wachlarzem min wskazujących na mało przychylny stosunek do pacjentów, dzięki którym ma zatrudnienie, bo już nie sympatię czy szacunek. Pani doktor natomiast, poza wysokim mniemaniem na własny temat, dała się poznać jako osoba zagubiona w papierologii i chaotyczna, pouczająca lekarzy w mało dyskretny sposób. Lubi prowokować i zaczepiać słownie pacjentów, polecam po prostu ignorować. Na szczęście takich lekarzy spotyka się już coraz rzadziej.

Z Panią doktor do czynienia miałam w szpitalu miejskim w Siemianowicach i ciężko mi określić czy jest dobrym chirurgiem, bo mój zabieg był prosty natomiast podejście Pani doktor do pacjenta to dramat. W przeciwieństwie do ich ordynatora fr Dyaczynskiego, który jest naprawdę normalny i fajny ta kobieta powinna po prostu nie mówić. Lekceważącą, wyszydzajaca bez podejścia do pacjenta.

Specyficzny humor (jak chyba większość chirurgów bo przeciętna osoba by nie wytrzymała takiego ciągłego stresu związanego z tym co dzieje się w pracy) ale jest to kobieta o silnej osobowości, która potrafi postawić na swoim i dzięki temu ja dziś mam normalne życie, bo zaryzykowała zoperowanie mnie kiedy wszyscy inni się bali. Byłem w stanie agonalnym, a dziś jestem zdrowszy od przeciętnej osoby. Jest to nazwisko, które będę pamiętać zawsze ponieważ od operacji u Pani doktor czuję się super i bardzo się cieszę z całego obrotu sprawy, zawsze byłem bardzo mało zdecydowany na wszystkie zabiegi/operacje bo się dosłownie ich bałem, a Pani doktor na szczęście wiedziała co robi i z perspektywy czasu widzę, że każda jej decyzja była słuszna. Ludzie piszecie o jakiejś empatii i innych cechach osobowości, a to nie jest siostra zakonna albo pracownik caritasu. Jakkolwiek to brzmi, to tam nie może pracować przeciętna osoba, oni stykają się z ciężkimi decyzjami każdego dnia i ciągle ktoś umiera, więc po wielu latach nie dziwcie się, że chirurdzy są tacy odporni i mają specyficzny humor i mało co ich rusza. Weźcie pod uwagę to, że liczy się to czy ktoś jest dobrym lekarzem - zna się i wie co robi, a nie to że ma ciężkie żarty i "szybko" rozmawia z pacjentem.

Zestawiajac opinie z tego portalu, z wlasnymi doswiadczeniami, smiem twierdzic, ze pani doktor daje sie poznac z jak najlepszej strony tylko pacjentom z dobrymi rokowaniami... Na tych bez rokowan od razu stawia krzyzyk, bo przeciez szkoda czasu marnowac na dobre slowo dla nich... Smutne to, bo lekarz nie tylko dlatego jest szanowanym zawodem, ze skonczyl medycyne...

wspaniały lekarz konkretna,miła,sympatyczna,dodaje otuchy,godny polecena,jedyna w swoim rodzaju,zawsze usmiechnieta

bardzo dobry lekarz ,z poczuciem humoru ,po operacji odwiedza pacjenta, tłumaczy przebieg operacji ale jak potrzeba to potrafi postawić malkontentów do pionu ,trzyma dyscyplinę wśród personelu.

brak dobrego słowa ,nie miła , nie mam dobrego zdania

brak dobrego słowa ,nie miła , nie mam dobrego zdania

Najwspanialszy człowiek jakiego w życiu spotkalam

Najwspanialszy człowiek jakiego w życiu spotkalam

W roku 1993 wraz z prof. Z. Górką w Klinice Chorób Przewodu Pokarmowego w CSK wykonała u mnie operację nowotworu jelita grubego. Utrzymuje bardzo dobry kontakt ze swoimi pacjentami. Otwartość. Naturalność. I to mimo tłumu pacjentów w przyszpitalnej Poradni tej Kliniki (w roku 2011 kontrakt Poradni ograniczony do 2 dni w tygodniu).