mgr Mikołaj Czajkowski

Fizjoterapeuta, Osteopata

Jestem absolwentem Warszwaskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł magistra uzyskałem w 2009r. Po studiach ukończyłem wiele kursów podyplomowych m.in. 3 stopnie Terapii Manualnej wg Koncepcji Maitland oraz Osteopatyczna Diagnoza i Terapia Kręgosłupa i Miednicy. W 2015r. zacząłem studia w F.I.C.O. Belgijskiej Akademii Osteopatii, gdzie ukończyłem 2 lata. Obecnie jestem studentem 3 roku na Still Academy of Ostepathy, 4letim kursie podyplomowym z zakresu osteoptii.

Pan Mikołaj niejednokrotnie stawiał mnie na nogi. Uprzejmy, życzliwy, z niebywałą wiedzą. Bardzo polecam każdemu.

Przemiły, kompetentny, skromny, zdolny, wiecznie się dokształcajacy, empatyczny, zaangażowany, po prostu idealny fizjoterapeuta.

Kilkukrotnie wracałem do Pana Mikołaja, gdy ból kręgosłupa był nie do zniesienia. Miły, kulturalny, ciekawy rozmówca. W kwestii medycyny ma dużą wiedzę, którą na bieżąco aktualizuje. Podczas zabiegów kompleksowo tłumaczy co robi i z czego to wynika. Jednym słowem polecam tego Pana :)

Niesamowita wiedza połączona z rewelacyjnymi umiejętnościami daje nam niesamowitego fachowca w swojej dziedzinie. Polecam gorąco wszystkim Pana Mikołaja!

Pan Mikołaj jest osobą przemiłą, kontaktową, z dużą wiedzą merytoryczną. Pełen profesjonalizm i ogromna skuteczność przeprowadzanych zabiegów. Z pasją wykonuje swoją pracę. Fantastyczne podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy i pomocny. Zostałam świetnie przygotowana do operacji, a po niej doskonale przeprowadzona przez trudny czas rehabilitacji. Dziś nie pamiętam, co to ból kolana. Słowem, świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Gorąco polecam Elżbieta z Saskiej Kępy

Pan Mikołaj jest osobą przemiłą, kontaktową, z dużą wiedzą merytoryczną.
Pełen profesjonalizm i ogromna skuteczność przeprowadzanych zabiegów.
a po niej doskonale przeprowadzona przez trudny czas rehabilitacji.

Gorąco polecam
Elżbieta z Saskiej Kępy

Jestem pacjentem Mikołaja już od dłuższego czasu. Zgłosiłem się do niego z prostym problemem bólowym w kręgosłupie. W tym samym czasie konsultowałem się z neurologiem, bo miałem problem z dłonią, która mi ciągle drętwiała. Mikołaj nie tylko pomógł mi z bólem w kręgosłupie, który ustąpił, ale także zmniejszył znacznie problem z moją drętwiejącą dłonią. Dodam też, że niestety neurolog nic tu nie wskórał mimo leków oraz przepisywanych zabiegów. Mikołaj odznacza się dużą wiedzą (którą zresztą aktualizuje cały czas poprzez kursy, szkolenia czy dodatkowe studia) oraz odpowiednim podejściem do pacjenta ;)