dr n. med. Mikołaj Orłowski

Chirurg ogólny

Ciesze się, ze miałam szczęście trafić w tak dobre ręce.Profesjinalizm ,serdeczność, uprzejmość ,wyrozumiałość i dużo ,dużo więcej. Serdecznie dziękuję. Warszawa 12.09.17

Warszawa 12.09.17

Lekarz z powołania , bardzo sympatyczny i pełny profesjonalizm, wspanały partnerski kontakt z pacjentem.

Doktor którego mogę polecić każdemu...pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta, opiekuńczość i cierpliwość, oby jak najwięcej takich lekarzy jak dr. Mikołaj Orłowski :)

Beznadziejny facet, potrafi tylko ładnie gadać. Nie polecam zepsuł mi chłopaka tz jego brak profesjonalizmu nie pozwala mu wrócić do pełni zdrowia

Bardzo sympatyczny a przede wszystkim kompetentny lekarz. Wszystko wytlumaczy i ma czas dla pacjenta. Widać gołym okiem powołanie.Z takim lekarzem naprawdę nie ma się czego bać. Zdecydowanie można polecić.

Zdecydowanie można polecić.

Nie wiedziałam że tacy lekarze jeszcze w naszej służbie zdrowia istnieją. Fantastyczne podejście do pacjenta, dba o szczegóły i co najważniejszy kompetentny.Na laszego lekarza trafić nie mogłam - serdecznie polecam.

Absolutnie nie polecam tego lekarza, Arogancki, kompletnie pozbawiony empatii. W obliczu mojej umierającej siostry zachował się skandalicznie.

Rewelacja, lekarz, ktoremu można zaufać

Rewelacja, lekarz, ktoremu można zaufać

Polecam dra Orłowskiego. Chirurg z powołania, z fantastycznym podejściem do pacjenta. Wszystko cierpliwie tłumaczy podczas zabiegu, i nie "gniewa się", że przyszedł pacjent, co niestety można zaobserwować u niektórych lekarzy. Nie ma się wrażenia, że gdziekolwiek mu się spieszy.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, przesympatyczny, kompetentny, poświęcający czas pacjętowi i słuchający pacjenta. Wysoka kultura osobista i niesamowity urok.Polecam Iza.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

dr
Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12