dr n. med. Mikołaj Orłowski

odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu(lekarz z powołania)

odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu(lekarz z powołania)

Nie wiedziałam że tacy lekarze jeszcze w naszej służbie zdrowia istnieją. Fantastyczne podejście do pacjenta, dba o szczegóły i co najważniejszy kompetentny.Na laszego lekarza trafić nie mogłam - serdecznie polecam.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, przesympatyczny, kompetentny, poświęcający czas pacjętowi i słuchający pacjenta. Wysoka kultura osobista i niesamowity urok.Polecam Iza.

Rewelacyjny chirurg! Bardzo uprzejmy i dostępny. Polecam go innym! Więcej by takich lekarzy!

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

Wspaniały lekarz, kompetentny, dokładnie wszystko wytłumaczy, dużo czasu poświęca pacjentowi, zdecydowanie godny plecenia, bez obaw mozna poddać sie Jego zabiegom, a poza tym otwarty, uroczy człowiek:)

Polecam dra Orłowskiego. Chirurg z powołania, z fantastycznym podejściem do pacjenta. Wszystko cierpliwie tłumaczy podczas zabiegu, i nie "gniewa się", że przyszedł pacjent, co niestety można zaobserwować u niektórych lekarzy. Nie ma się wrażenia, że gdziekolwiek mu się spieszy.

Wspaniały dr młodego pokolenia , Jeszcze nie nabrał nawyków starszych kolegów. Dokładnie tłumaczy co będzie robił. Bardzo delikatny i opiekuńczy po operacji.