Miłosz Marć

Kardiolog

Wspaniały lekarz z powołaniem i cudowny człowiek. Kompetentny, życzliwy, uprzejmy. Dzięki bezinteresownej pomocy, życzliwości i opiece dr Miłosza Marcia podczas pobytów w szpitalu męża, najpierw w 2010 roku po zabiegu wymiany stawu biodrowego i w 2021 wymianie zastawki serca kiedy stan męża był krytyczny Jego wsparciu lekarzy operujących dr Dubiela i dr Olszówki mąż żył dłużej. W imieniu swoim i synów SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ❣️

Ogromna wiedza .Poswiecony czas ,echo serca .Wytłumaczenie dokładnie problemu Lekarz z powołania ,bardzo uprzejmy .Polecam .

W sytuaci zagrożenia życia (choroba wieńcowa) Zespół pod jego kierunkiem najpierw zabiegiem koronarografi zdiagnozowal stan tętnic wieńcowych a następnie wykonał trudny i długotrwały zabieg szczepienia stentów. duży wysiłek Zespołu i jak dotąd pozytywny efekt. SERDECZNE DZIĘKI!

Zmienił się w porównaniu z czasami gdy go znałam. To już nie jest ten sam doktor.

Mnie ratował życie a było bardzo, bardzo źle także poświęcił potem sporo czasu aby wytłumaczyć dalsze postępowanie. Niby to obowiązek każdego lekarza, ale nie każdy to potrafi i nie każdy znajdzie chwilę aby pochylić się nad pacjentem. Rozmowa z tym lekarzem wiele mi dała.

To prawda, że jest miły.Poświęcał mojej Mamie tyle czasu ile potrzebowała (wizyty prywatne). Recepty przepisywał przez dłuższy czas takie same, badań nie zlecał i Mama ledwo uszła z życiem. Ja nie oceniam go dobrze, bo Mama nie chodziła do gabinetu w celach towarzyskich. Po ciężkim zawale trafiła do P. Janusza Romanka, którego bardzo polecam. Uratował wraz z Zespołem Mamie życie i nadal ją leczy. Jest kompetentny (jeśli laik może to w ogóle oceniać),bardzo uprzejmy i poświęca pacjentom sporo czasu. Konsultuje leczenie z innymi lekarzami pod których opieką jest Mama. Bardzo polecam i sądzę, że moja opinia nie jest odosobniona.

Kompetentny, , traktuje pacjenta z sercem ,zaangażowaniem ,ma czas dla pacjenta, zawsze uprzejmy, Jego diagnoza i zaordynowane lekarstwa były w 100% trafione za pierwszym razem i przyniosły niesamowity rezultat.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz Nie zbywa tylko bada i się nie śpieszy...

Bardzo miły i sympatyczny lekarz Nie zbywa tylko bada i się nie śpieszy...