lekarz Mirosław Bojanowski

Pulmonolog

Lekarz z dużym doświadczeniem, który poradził sobie z moją choroba. Odwiedziłem wielu specjalistów ale dopiero ten lekarz trafnie postawił diagnozę i dobrał odpowiednie leki. Osobiście polecam tego specjalistę. Najlepszy w regionie.

Z moją dolegliwością odwiedziłam wielu specjalistów ale żaden nie potrafił powiedzieć co mi dolega. Dopiero ten lekarz wnikliwie mnie przebadał i zalecił odpowiednie leki. Czuję się wspaniałe dzięki temu doktorowi. Polecam niezdecydowanym ponieważ jest to najlepszy specjalista w okolicy.

Konkretne i fachowe podejście do pacjenta. Już znalazłem swojego lekarza od płuc. Polecam tego specjalistę.

Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza. Trafnie zdiagnozował u mnie schorzenie oraz dobrał stosowne leczenie. Pomogło!!! Teraz mogę normalnie funkcjonować.

Teraz mogę normalnie funkcjonować.

Nie zgadzam się z panią- Przedmówczynią- o braku kompetencji u tego lekarza! Lekarz ten rozpoznał u mnie astmę oskrzelową, czego inni lekarze nie mogli zrobić przez kilka lat. Dzięki przeprowadzonemu przez doktora leczeniu i odpowiednim doborze leków, nie muszę za każdym krokiem sięgać po inhalator. Teraz żyję jak każdy normalny człowiek-biegam, jeżdżę na rowerze, ćwiczę. Leki przyjmuję dopiero, gdy są mi potrzebne czyli po bardzo intensywnym wysiłku. POLECAM tego lekarza!!!!!!!!!!!!

Lekarz bardzo uprzejmy i znający się na swojej dziedzinie. Byłem u wielu specjalistów ale dopiero ten lekarz zdiagnozował poprawnie moje schorzenie. Serdecznie POLECAM !!!

Trudno się wypowiedzieć o umiejętnościach lekarza. To co popsuła żona lekarza nie zostało już przez męża naprawione, mama umarła

Leczyłam sie od 1985 roku i jestem wyleczona dzięki Temu lekarzowi

Leczyłam sie od 1985 roku i jestem wyleczona dzięki Temu lekarzowi

Wspaniały lekarz!!! Wysokiej klasy specjalista. To przykład lekarza z którego inni z jego branży powinni brać przykład! Świetny w swojej profesji.Doskonałe podejście do pacjenta. Uważnie wysłucha, doradzi, pomoże. Takiego człowieka tylko ze "świecą szukać"! POLECAM TEGO LEKARZA WSZYSTKIM, KTÓRZY POTRZEBUJĄ FACHOWEJ POMOCY:) ~wdzięczna pacjentka z Piły :)

~wdzięczna pacjentka z Piły :)