lekarz Mirosław Bojanowski

Pulmonolog

Po prostu tragedia czas na emeryturę i nic więcej. Nie polecam nikomu strata czasu

Lekarz bardzo uprzejmy i znający się na swojej dziedzinie. Byłem u wielu specjalistów ale dopiero ten lekarz zdiagnozował poprawnie moje schorzenie. Serdecznie POLECAM !!!

Człowiek SKARB!!! Trafia z diagnozą, leczeniem w samo sedno. Nie owija w bawełnę.Pełen profesjonalizm, cierpliwość, ogromna wiedza, skromność i SERCE dla pacjentów. Lekarz jakich mało. Od 5 lat się leczę i jestem bardzo zadowolony. POLECAM wszystkim tego wspaniałego lekarza!!!

Miły, uprzejmy, dobry specjalista. Cieszę się, że mogłam spotkać na swojej drodze takiego człowieka i wyjasdnić specyfikę, mojego schorzenia. Bardzo dobry LEKARZ. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zgadzam się z panią- Przedmówczynią- o braku kompetencji u tego lekarza! Lekarz ten rozpoznał u mnie astmę oskrzelową, czego inni lekarze nie mogli zrobić przez kilka lat. Dzięki przeprowadzonemu przez doktora leczeniu i odpowiednim doborze leków, nie muszę za każdym krokiem sięgać po inhalator. Teraz żyję jak każdy normalny człowiek-biegam, jeżdżę na rowerze, ćwiczę. Leki przyjmuję dopiero, gdy są mi potrzebne czyli po bardzo intensywnym wysiłku. POLECAM tego lekarza!!!!!!!!!!!!

Lekarz zupełnie nie kompetentny nie podchodzi serio do sprawy... Chodziłam do niego 4 lata i w ogóle nic mi nie pomógł a było jeszcze gorzej na końcu stwierdził ze nie wie co mi jest i powiedział ze sobie wymyślam chorobę nie polecam brak kompetencji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz!!! Wysokiej klasy specjalista. To przykład lekarza z którego inni z jego branży powinni brać przykład! Świetny w swojej profesji.Doskonałe podejście do pacjenta. Uważnie wysłucha, doradzi, pomoże. Takiego człowieka tylko ze "świecą szukać"! POLECAM TEGO LEKARZA WSZYSTKIM, KTÓRZY POTRZEBUJĄ FACHOWEJ POMOCY:) ~wdzięczna pacjentka z Piły :)

~wdzięczna pacjentka z Piły :)