bardzo dobry chirurg i stomatolog wyrywał mi zęby i nic nie bolało

bardzo dobry chirurg i stomatolog wyrywał mi zęby i nic nie bolało

POLECAM! Wiedza i umiejętności - mistrz chirurgii ( mam porównanie z innymi). Za mistrzowskie wykonanie trzeba zapłacić - jest to oczywiste.

mam dwóch synów w wieku 9 i12 lat, oni nie chcą chodzić do innego dentysty, zaufanie dzieci to najlepsza reklama.

Hejnicki jest godnym polecenia chirurgiem .

Hejnicki jest godnym polecenia chirurgiem .

Wyrywałęm u pana Hejnickiego zeba , znieczulenie zadziałało i zab wyrwany w 20 sek ! zero bolu ;] . Jak najbardziej polecam !

miałam próbę usuwania zęba gdzie indziej po 2 godzinach męczenia udało mi sie zwiać. U dr hejnickiego zapłaciłam za dokończenie dwa razy tyle co w poprzednim gabinecie miało być , ale załatwil sprawe w 5 minut i bezboleśnie. Drugi raz od razu przepłace u niego. Trudno - drogo ale .....

jestem bardzo zadowolona,wart polecenia innym, ponieważ Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do leczenia

Wypunktuje dla ulatwienia: 1. "Czy spełnił moje oczekiwania?" - tzn. zeby wyleczyc zeba? tak, a czy spelnil oczekiwania jako dentysta? zdecydowanie nie 2. "Czy jest kompetentny" - zakres uslug sprawia wrazenie ze tak, ale wole dalej nie probowac 3. "Czy jest uprzejmy?" jak kazdy lekarz na prywatnej wizycie 4. "Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu?" w moim przypadku nie, odrazu po skonczonej "robocie" polecial wpisywac sobie i przeliczac... wiadomo co - naleznosc :/ nie zapytal czy ok 5. "Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia"- zero, slownie ZERO 6. "Czy kompleksowo ...

Wypunktuje dla ulatwienia:
8. "Czy polecił byś tego lekarza znajomemu?" - wrogi owszem

poza tym:
- zero delikatnosci
- pospiech
- drogo (to juz przesada, a w polaczeniu z pkt. wyzej bez komentarza dalszego- wiadomo o co chodzi, ale "nie wiadomo")

do tego cena niemalze 300 za 2 wypelnienia to jakis kosmos, kety to nie krakow czy warszawa... no ale jest na tylu malo lekarzy denstystow ze moga sobie pozwolic?

Moze i ma duze doswiadczenie, specjalizacje i inne cuda, ale rutyna to najgorsze co moze spotkac pacjenta

podsumowujac: DZIEKUJE i nigdy wiecej!

nie jest tanio ale warto. Zwłaszcza jesli chodzi o chirurgię. Bezbolesność nie ma ceny ( u mnie) :)

Specjalistą jest dobrym,jednak jedyna wada,jest taka,że dużo trzeba płacić za leczenie,w porównaniu z innymi gabinetami to za dużo.