Mirosław Jaźwiec

Bardzo dobry lekarz .Pan doktor to wspaniały specjalista i wybitny fachowiec w dziedzinie chirurgii.Osobiscie miałam wykonywane cztery zabiegi operacyjne przez doktora. Diagnoza zawsze prawidłowa a leczenie szybkie i skuteczne . Ponadto pan doktor jest miły tworzy przemiła atmosferę w gabinecie jak i w szpitalu na oddziale szpitalnym. Gorąco polecam lekarza med. Mirosława Jaźwiec

Wspaniały lekarz. Zabieg usunięnia znamion przebiegł sprawnie i bezboleśnie. Szycie profesjonalne a wszelkie informacje wyczerpujące. Nie wiem skąd się biorą negatywne opinie, bo ja, pomimo że byłam z NFZ, zostałam potraktowana godnie i z szacunkiem. Zarówno lekarz jak i asystująca pielegniarka to rzadkie przykłady Dobrej Służby Zdrowia.

Wspaniały lekarz. Zabieg usunięnia znamion przebiegł sprawnie i bezboleśnie.

U lekarza rodzinnego na USG wyszły mi guzy na wątrobie. Dostałem skierowanie do chirurga pilnie. Doktor zlecił tomograf, który wykazał podejrzewane zmiany Wracam do dr Jaźwca nawet nie spojrzał na wyniki tk. Podobno to nie jego sprawa i odesłał mnie do lekarza rodzinnego. Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za pomoc i zainteresowanie.

Najgorszy 'specjalista' na jakiego mogłam trafić. Podejście do pacjenta zerowe. Wizyta prywatna 170 zł. Poświęcony czas: 2 minuty. Udałam się do chirurga celem klasyfikacji guzka..najprawdopodobniej kaszak do wycinki i po temacie. Pan Mirosław nie wie co to jest, nie wie czy to do wycięcia czy 'rozgrzebania' żeby zobaczyć co to takiego. Na pewno nie trafie na stół u tego Pana. Stracony czas i pieniądze. Nie polecam

Wspaniały lekarz, miałam podejrzane znamię na nodze. Pan doktor pobrał wycinek i skierował mnie do onkologa. Na szczęście okazało się, że to naczyniak, a było podejrzenie czerniaka. Naczyniak został usunięty i dzięki szybkiej reakcji Pana doktora wszystko skończyło się dobrze. Bardzo dobry, dokładny lekarz. Bardzo polecam

Nie polecam.Szczególnie znamiona,które są do usunięcia w widocznym miejscu.Nici użyte do szycia(grube ,które przypominają baleron) i niestaranne wykonanie i rozejście się rany.Zraziłam się do usuwania dalszych znamion.Po dwóch latach musiałam ponownie jednak skierować się do chirurga z tym samym problemem.Oczywiście udałam się do innego SPECJALISTY,mając porównanie do blizny zostawionej przez Pana ''chirurga"J. zadaję sobie pytanie?Jak można zrobić młodej osobie taką krzywdę?!(mimo iż teraz znamię było nieco większe nie widać śladów po wyciągniętych niciach,blizny praktycznie nie widać) Mało tego!odradzał usunięcie pieprzyka mimo że był on wycinany z podejrzeniem czerniaka.Teraz wiem,ze odradzał dlatego że nie potrafił tego zrobić.Może w innych dziedzinach chirurgii się sprawdza ,w moim przypadku okazał się największą pomyłką.

Pierwszy zabieg chirurgiczny w życiu robił pan dr Jaźwiec i jestem bardzo zadowolona, miły, sympatyczny, kompetentny. Strach był duży, ale niepotrzebny- zabieg wykonany szybko, bezboleśnie i wszystko goi i się super.

FANTASTYCZNY LEKARZ, TAKICH LEKARZY JEST NIESTETY BARDZO MAŁO,MYŚLĘ ŻE ZASŁUGUJE NIE TYLKO NA 5, ALE NA 10 PKT.TO LEKARZ BARDZO ŻYCZLIWY, BARDZO DOBRY, POLECAM KAŻDEMU.

nie bardzo jestem zadowolony .gdybym sam po zabiegu nie wziol spraw w swoje rece nadal nie wiedzialbym ze jestem nosicielem gronkowca zlocistego szpitalnego.zero reakcji ze strony lekarza

Polecam wszystkim tego lekarza-rozwieje wszystkie obawy i wątpliwości fachowo i profesjonalnie.