dr n. med. Mirosław Niewolin

Poszłam do tego lekarza, ponieważ słyszałam wiele dobrego o tym lekarzu.Po pirwszej prywatnej wizycie zmieniłam zdanie.Udaje luzaka, dowcipy nie na miejscu.Zwierzyłam się ,że jestem po in vitro to wpisał mi do książeczki ciążowej. Dopiero po mojej uwadze,że tego sobie nie życzę, bo to taka sama ciąża jak inne to wziął i założył nową.Żart,że wzięłam pożyczkę w Providencie na in vitro był nie na miejscu. Chaotyczny, podałam mu wszystkie badania, które robiłam to okazało się ,że wyniku toksoplazmozy nie wpisał.Zlecił mi badania a przy następnej wizycie pytał się o wynik badania, którego zapomniał mi zlecić.Okazało się ,że koleżanki płaciły za wizytę mniej niż ja.Po miesiącu na wizycie okazało się ,że poroniłam to skierował mnie do szpitala tam(pomimo,że miał dyżur) nie zainteresował się mną zupełnie.Koleżance prawie przeoczył martwą ciążę. Nie polecam zupełnie.Gabinet słabo wyposażony,pacjent musi dyktować dane do zwolnienia, brak programu do wypisywania recept, woła o książeczkę RUM, która już od stycznia nie obowiązuje.Usługa nie jest adekwatna do ceny. Nie polecam. Na kontrolę po poronieniu pójdę do dr Wasilewskiego.

Najlepszy -z humorem,budzący zaufanie.Chodzę ja i moje 2 siostry.I też poroniłam-ale przecież to jego wina.Więc nie wylewaj pomyj na jego głowę.Jakby się dobrze skończyło- urodzeniem zdrowego dziecka -to by był najlepszy,a że poroniłaś -widocznie tak musiało być.Wasielewski-byłam i nigdy więcej,zdecydowanie nie polecam.

Pan doktor, uprzejmy, wykonał mi badanie usg oraz wyjaśnił wszystko co było widać na ekranie. jednakże moim zdaniem koszt badania był zbyt duży oraz przepisał mi krem za 95 zł. Uważam, że taką samą obsługę miałam na książeczkę i żałuję, że poszłam. Wyrzuciłam tylko pieniądze. Czyli cała moja przyjemność badania (miałam podejrzenie zapalenia) kosztowała mnie 270 zł.

Najlepszy lekarz ginekolog z jakim miałam doczynienia. Kompetentny, z poczuciem humoru, a co najważniejsze poświęca pacjentką odpowiednio dużo czasu w czasie wizyt. Polecam Go każdej przyszłej mamie ;-)

Jedyny lekarz w Lęborku, który nie spycha problemu na innych i sam podejmuje starania, aby pomóc pacjentce z jej problemem. Godny zaufania, choć może wydawać się, że ma lekceważący stosunek do pacjentek. Nic bardziej mylnego.

Wybitny fachowiec. Jedyny na oddziale.który rozmawia z pacjentką,tłumaczy co się dzieje i jakie będzie dalsze leczenie. Jest na każde wezwanie. Uprzejmy i kulturalny.

lekarz ktoremu warto zaufac jest wiarygodny mam do niego 100%zaufania polecam kazdej kobiecie w ciazy i nie tylko!SZKODA ZE ZNOWU WYJECHAL

ZWYCZAJNY LEKARZ GINEKOLOG, ale jak ktoś oczekuje AKTORA, to niech się rozkraczy przed dr Hausem!

SUPER LEKARZ -SOLIDNY,UPRZEJMY I CZASAMI ZA DUŻO GADA-ALE POLECAM ZDECYDOWANIE.

SUPER LEKARZ -SOLIDNY,UPRZEJMY I CZASAMI ZA DUŻO GADA-ALE POLECAM ZDECYDOWANIE.

SWIETNY LEKARZ, PROFESJONALISTA.MILY, UPRZEJMY.WIZYTA U NIEGO JEST RELAKSUJACA.POLECAM

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lębork"?

lek. med.
Barbara Galasiewicz