dr n. med. Mirosław Serwach

Chirurg ogólny, Ortopeda

2,6
2,6
2,5

Okropny człowiek nie powinien pracować jako lekarz bo się nie nadaje. Ludzie przychodzą bo nikt inny nie przyjmuje i nie mają innego wyjścia. Jak nie musisz to lepiej omijać tego niby lekarza.

Niestety ale na ostatniej wizycie byłam u Pana Doktora. Miałam złamaną kość promieniową. Zdjęto mi gips. Lekarz nie zalecił zdjęcia rtg. Z ostrożności poprosiłam o skierowanie na rtg. Usłyszałam "a co chciałabyś codzinnie robić sobie zdjęcia?" Zadałam kilka pytań dot. rehabilitacji m.in. na co powinnam uważać, czy mam oszczędzać kończynę. Odp. była następująca "nie nosić wiadra z wodą ani worków z ziemniakami". Z gabinetu wyszłam z informacją, że po skierowanie na rtg mam przyjść za 3 tygodnie. Po wyjściu z gabinetu udałam się do przychodni rehabilitacyjnej, okazało się, że nikt nie podejmie się rehabilitacji bez rtg po zdjęciu gipsu. Moje refleksje z wizyty u Pana Doktora są takie, że Pacjent nie powinien zadawać pytań i nie powinien prosić o dodatkowe badania. W zasadzie pacjent powinien tylko "wejść i wyjść". A najlepiej w ogóle nie przychodzić . . .

Dzisiejsza wizyta w szpitalu Bielańskim z moją starszą mamą (86), to był po prostu koszmar! Niechlujny pielągniarz, pracujący w gabinacie chirurgii urazowo – ortopedycznej ( razem z Panem dr Serwachem) śpiesząc się, podczas zdejmowania gipsu, pociął nożycami mojej mamie skórę na ręcę!!! Koszmarna rana po tym ‘’ zabjegu’’ nie została nawet dobrze opatrzona, krew lała sie strumieniami, także wracając do domu, zdecydowałyśmy się z mamą pojechać do prywatnej kliniki Damiana żeby przyzwoicie opatrzeć jej rękę ... Jakie to szczeście że mnie na to stać aby oplacić klinikę prywatną, Boze! Co ...

Jakie to szczeście że mnie na to stać aby oplacić klinikę prywatną, Boze!

Co to za służba zdrowia? ( Mówię o państwowej ). Co to za niechluje, co za organizacja, a przecież na państwową służbe zdrowia każdy z nas płaci. Powinna by dobra!
Jezeli chodzi o kompetencje Pana Serwacha nie mogę powiedziec złego slowa.
To lekarz z dużą wiedzą, ale widac że praca w szpitalu Bielańskim nie daje mu satysfakcjii, a nawet go denerwuje, jest podirytowany i nieczuły.
Szanowny Panie, czy nie było by lepiej gdyby Pan ustąpił miejsca innenmu lekarzowi, ktory swoją pracę bedzie szanował.
My - pacjenci mamy dosyć „humorow” naszej państwowej służby zdrowia! To ciągłe narzekanie, osłchość i traktowanie pacjentów jak przedmiot ... Co to w ogóle jest? To za to płaci się do ZUS?
Państwowa służba zdrowia nie jest tania.
Nie podoba się to droga wolna, proszę zająć się czymś innym i ustąpić miejsca drugiemu lekarzowi, ktory swoją prace będzie szanował.

Wracając do pielegniarza z gipsowni, to tak jak mówię, koszmar, nigdy nie zrozumię co ten człowiek tam robi. Nie pielegniarz tylko rzeźnik! Jak mógł tak okaleczyć moją mamę! Sprawa nadaje się do NFZ.

Pozdrawiam.

Pan doktor został mi polecony jako znakomity specjalista i nie zawiodłem się. Z dużym taktem i kulturą przeprowadził badanie, szczegółowo poinformował mnie o dalszych planach terapii. Wg mnie wyczerpał znamiona doskonałego lekarza , potrafi nawiązać świetny kontakt z pacjentem. Polecam absolutnie.

Jestem ogromnie zadowolona po wizycie u Pana doktora. Przeprowadzone badanie jak i zalecony proces leczenia, świadczy dobitnie o wysokiej klasie specjaliście. Lekarz z empatią podchodzi do pacjenta. Szczerze polecam Pana doktora wszystkim pacjentom.

Szczerze polecam Pana doktora wszystkim pacjentom.

Podziękowanie za szybkie zdiagnozowanie i bezbłędne leczenie mojego barku. Pełen profesjonalizm połączony z kulturą osobistą. Nic dodać i nic ująć. Szczerze polecam tego specjalistę. Jednocześnie dziwią mnie wcześniejsze negatywne wpisy.

Nieuprzejmy , brak zainteresowania pacjentem , zmeczony samym sobą. Człowiek który nie powinien leczyć. Ktos kto zobaczy na skierowaniu do tego psedu lekarza niech sie zaopatrzy w cierpliwość i zrozumienie , inni też to przechodzą. STANOWCZO ODRADZAM KONTAKT Z TYM OSOBNIKIEM

oschły, nieuprzejmy, niekomunikatywny, trudno ocenić kompetencje, strach o cokolwiek się spytać, nie polecam