lekarz Mirosław Śliwakowski

Chirurg ogólny

3,7

Jestem po operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego. Kompetentny lekarz, dobra atmosfera wizyty, dokładne badanie, zainteresowanie pacjentem, skuteczne leczenie. Polecam Paweł Orlikowski

WITAM DR ŚLIWAKOWSKI PRZEPROWADZAŁ MI ZABIEG USUNIECIA PECHERZYKA ŻÓŁCIOWEGO METODA LAPAROSKOPOWĄ JEST PRAWIE TYDZIEŃ PO ZABIEGU I NIC NIE BOLI POLECAM PANA DOKTORA.

Wspaniały,sympatyczny,wesoły,stanowczy,bardzo kompetentny,sprawny manualnie chirurg.Uratował życie mojej matki i chyba nie to jedno.Jestem Mu za to bardzo wdzięczna.Gdyby oceny były wyzsze z całą pewnością właśnie temu doktorowi się należą.Bezwzględnie godny polecenia. Jola

Jeden z najlepszych lekarzy, kompetentny, doświadczony, profesjonalny, przyjazny, ludzki. Cieszę się, że mogę na niego liczyć. Prowadzę drużynę sportową i cała nasza ekipa jest pod jego opieką.

Kompetentny miły lekarz rzetelnie podchodzi do swojej pracy,duże doświadczenie i zaangażowanie ,polecam....

B.dobry lekarz;życzliwy,uprzejmy,ludzki,polecam. Antoni

B.dobry lekarz;życzliwy,uprzejmy,ludzki,polecam. Antoni

uratował zycie mojej mamy i jestem za to wdzięczna poza tym jest szczery

uratował zycie mojej mamy i jestem za to wdzięczna poza tym jest szczery

świetny lekarz, rzeczowy i baardzo uprzejmy a to u nas żadkość!!! Polecam wszystkim

świetny lekarz, rzeczowy i baardzo uprzejmy a to u nas żadkość!!!
Polecam wszystkim

Świetny lekarz i specjalista, niezwykle uprzejmy, rzeczowy, a przede wszystkim skuteczny!

zdecydowanie nie polecam , totalna porażka , nigdy nie można go znaleźć , nie wiem dlaczego u innych tak wysokie oceny