dr Mirosław Starnawski

Laryngolog

1,9
1,9
1,7

Polecam, fachowiec jakich mało. Wizyty umawiane na konkretną godzinę, nawet w ramach NFZ, nie trzeba czekać w kolejce 3 godziny, jak to u innych lekarzy bywa. Na pewno nie spotkałam się z nieuprzejmnością z jego strony, wszystko konkretnie tłumaczy i tylko dzięki niemu wróciłam do zdrowia.

Dziś mój mąż był u Pana Doktora i jest zdziwiony opiniami na tym forum. Lekarz wytłumaczył dokładnie problem, nie był opryskliwy, co niektórzy zaznaczają na forum bardzo często...a już na pewno nie gonił z czasem. Wizyta umówiona na konkretną godzinę w ramach funduszu NFZ. Dziękuję Panu za fachową poradę.

A ja mam całkiem odmienną opinię od udzielajacych się na tym portalu, ponieważ uważam, że to bardzo dobry, kompetentny, sympatyczny lekarz. Polecam wizytę u takiego fachowca....

Ten lekarz jest w zupełności niemiły zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jego badania są bolesne a podejście do pacjentów karygodne. Nawyk ciągłego mówienia "wie pani" jest równie irytujący co jego opryskliwość. W odpychający sposób wyraża się o innych lekarzach szczególnie o kardiologu z niska. Gdyby się tylko dało moja opinia nie zawierałaby ani jednej gwiazdki.Z całego serca odradzam wizyt u niego , chyba że nie przeszkadza wam płacz waszego dziecka, które jest badane przez dr Mirosława.

Mimo, że moja wizyta odbyła sie w ramach NFZ (czyli za darmo), to okazało się, że lekarz ten jest doskonałym fachowcem. W dużym ośrodku akademickim przegapiono mą chorobę - a on ją wykrył i wyleczył (w tak małej przychodni). Poza tym jest konkretny (nie leje za dużo widy, czyli za dużo nie gada o niczym) i miły. Wytłumaczył mi prostym językiem na czym polega moja choroba i jak mam dalej z nią postępować. Jestem mu bardzo wdzięczna i naprawdę polecam wszystkim tego lekarza.

Byłam u tego lekarza, ponieważ moją 5 miesięczną córkę bolało ucho i bardzo płakała, gdy weszłyśmy do gabinetu, to lekarz pytał czy jesteśmy zarejestrowane mówię, że nie. On zaczął krzyczeć i wyprosił nas z gabinetu powiedział jeszcze, że mam przyjść jak będę zarejestrowana telefonicznie. Musiałam iść z córką do innego lekarza. Wstyd i chamstwo, zero wyrozumiałości.

Gdy ostatnio byłam z córką u tego lekarza.Czekałam w kolejce dwie godziny, a gdy nadeszła nasza kolej, to lekarz powiedział, że nie jesteśmy zarejestrowane i musimy zarejestrować się telefonicznie. Byłam tak zdenerwowana, że wyszłam i za drzwiami gabinetu zadzwoniłam do niego i zarejestrowałam się i umówiłam na wizytę w ten sam dzień. Nie polecam tego lekarza!

Nieuprzejmy, arogancki, zarozumiały, krytykował innych lekarz, którzy zlecili mi badania. Kategorycznie NIEeeeee polecam. ODRADZAM.

NIEeeeee polecam. ODRADZAM.

Bardzo dobry, kompetentny, sympatyczny lekarz. Wytłumaczy w sposób zrozumiały problem. Polecam wizytę u takiego fachowca....

Ten lekarz jest nieuprzejmy i chamski. Ostatnio weszłam do gabinetu z bolącym uchem to zaczął krzyczeć, że ma teraz przerwe i mam nie przeszkadzać. Byłam bardzo oburzona jego zachowaniem. Odradzam!