3,5
3,4
3,6
3,7
3,5

Ton opinii z 13.10.2012 żenujący. Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa (odcinek lędźwiowy), które przeprowadził dr Stempniewicz. Przed pierwszą doktor także znalazł dla mnie szybki termin, bo obraz rezonansu był na tyle niejednoznaczny, że mogło się okazać wszystko (na szczęście był to tylko naczyniak, choć bardzo niszczący). Kiedy po pierwszej operacji okazało się, że konieczna jest druga (po kilku miesiącach), nie byłam zaskoczona, bo doktor uprzedzał mnie, że być może będzie potrzebna kolejna stabilizacja kręgosłupa (pierwsza operacja była mało inwazyjna, bo była szansa, że to wystarczy; lepiej zatem w takim przypadku ingerować w mniejszym stopniu). Po operacjach nie miałam okazji porozmawiać z lekarzem (dopiero na wizycie kontrolnej dr wyjaśnił mi, co dokładnie się działo(przed operacją nie miałam psychicznie siły, żeby rozmawiać). Oczywiście powinno być inaczej, ale nie oszukujmy się - organizacja nie jest efektem działań jednego lekarza, który dwoi się i troi, żeby pomóc pacjentom. Proszę spróbować spojrzeć z innej perspektywy: każdy chce być potraktowany indywidualnie. To niestety jest w jakimś zakresie niewykonalne. Lekarz nie jest cyborgiem! Dr Stempniewicz jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem, którego z przekonaniem w tym roku poleciłam osobie potrzebującej pomocy. Jeśli zdarzyła się sytuacja, że pomoc nie okazała się skuteczna albo zaszła pomyłka co do diagnozy (w odniesieniu do Pani, która znalazła się na oddziale z powodu rzekomego nowotworu, którego nie było; szczerze współczuję, ogromny stres; ja miałam błędny wypis po pierwszej operacji, który sugerował zmianę złośliwą), to jestem przekonana, że mogły mieć na to wpływ czynniki takie jak przepracowanie. Oczywiście pożądanym stanem byłby brak pomyłek, bo chodzi o ludzkie zdrowie. Cieszę się, że nie wykonuję pracy polegającej na odpowiedzialności za ludzi, bo nie udźwignęłabym ewentualnych pomyłek, mając świadomość, że nie powinno ich być. Mam duży szacunek dla pracy lekarzy, zwłaszcza z neurochirurgii UCK, gdzie byłam pacjentką, którzy odpowiedzialność za pacjentów podejmują. Wyobrażam sobie, jaki to stres. Życzę zdrowia wszystkim pacjentom. Ale lekarzom także!

lekarz nie kompetentny,nie polecam. mialam oponiaka w glowie ktory uciskal na nerwy wzrokowe. gdy dr. Stempniewicz obejrzal wynik rezonansu magnetycznego stwierzil ze to rak i ze nie ma na co czekac tylko jak najszybciej operowac. znalazl wolny termin po miesiacu i ustalil date operacji. gdy sie stawilam na wyznaczony termin lekarz mnie obejrzal i powiedzial ze poczekamy do nastepnego dnia... juz wtedy bylam zaskoczona jego postepowaniem poniewaz nie uzasadnil dla czego mamy czekac do jutra... nie dosc tego nie przeprowadzil ze mna zadnego wywiadu nic nie wytlumaczyl nie porozmawial... nastepnego dnia przyszedl do mnie i oswiadczyl ze nie ma takiej potrzeby operowac i ze przygotuje wypis. kompletnie nic z tego nie rozumialaam! bylam umowiona na powazna operacje a tu sie okazuje ze po jednym dniu zostalam wypisana ze szpitala! nie dosc tego powiedzial ze mam poczekac kwadrans na wypis,ze zaraz mi go przyniesie.... czekalam dwie godz nie zobaczylam ani tego lekarza ani wypisu! gdy zaczelam pytac pielegniarek o niego,gdzie moge go znalezc okazalo sie ze pan doktor dawno poszedl do domu! Skandal! wiec pytam sie co z moim wypisem moimi dokumentami bo zabral moj dowod osobisty,legitymacje ubezpieczeniowa,wszystkie badania ktore przywiozlam do szpitala?!! pielegniarki na to; prosze chwile zaczekac... znalazly moj dowod i legitymacje i to mi oddaly a wypis niby maja wyslac poczta... ten lekarz to jakis idiota i tyle. ja razem z rodzina twierdze ze to lekarz za pieniadze.. moj przypadek ewidentnie pokazuje ze dr Stempniewicz czekal za łapówką. Jestem pewna ze znajde innego lekarza ktory mi pomoze za darmo!! a propo tych powyzszych komentarzy ze niby taki to dobry specjalista to ciekawa jestem ile zaplaciliscie... bo nie wierze w to,ze za darmo byl dla was taki dobry i kompetentny! moim zdaniem taki lekarz to nie lekarz tylko swinia! tak potraktowac czlowieka...to sie w glowie nie miesci!

Od pierwszej wizyty Pan Doktor wzbudził we mnie swoje zaufanie. Pierwsza wizyta była krótka ale rzeczowa. Doktor Stempniewicz poprowadził moją operację, która polegała na usunięciu masywnej przepukliny kręgosłupa. Jestem ogromnie wdzięczna! Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek.

Na podstawie dwóch prostych zabiegów, które miałem wykonywane w latach poprzednich, miałem pełne zaufanie do dr.Stempniewicza i mogłem pominąć jego ignorancję w stosunku do pacjentów. Niestety przy bardziej skomplikowanym zabiegu, którego wymagałem, brak zdolności (lub opieszałość) dr. doprowadziła do całkowicie nie udanego zabiegu i to bardzo urazowego dla mnie (wypadnięcie implant, powodującego potworne bóle - nacisk na korzeń nerwowy). Zachowanie dr.Stempniewicza było oburzające - całkowita ignorancja mojej osoby, a zabieg chciał wykonać za cztery dni, nie zważając na mój ból. Dopiero pod naciskiem średniego personelu (serdeczne podziękowania), zabieg wykonano dnia następnego (usunięcie implantu). Mimo ewidentnego błędu lekarza, nie przeprowadził On ze mną jakiejkolwiek rozmowy wyjaśniającej stan mojego zdrowia, ani sposobu dalszego leczenia. W ogóle nie rozmawiał ze mną jak lekarz z pacjentem!
Potraktowano mnie jak zbędny balast: czwartek po południu zabieg, w sobotę o godzinie 11:00 wywieziono mnie ze szpitala z krwawiącą raną bez konsultacji lekarskiej (SKANDAL !!! - to odział w szpitalu akademickim (specjalnie napisałem małą literą), czy lazaret w "Ciężkim Więzieniu" ?
Minęły dwa miesiące od pierwszego zabiegu, poruszam się tylko do toalety i kuchni (mam małe mieszkanie, więc jest blisko).Próbowałem po 1 1/2 m-ca wychodzić z domu, ale skończyło się takimi bólami, że wylądowałem w szpitalu na zaszczykach przeciw bólowych. Tyle środków przeciw bólowych jakie połknąłem przez ostatnie 2 m-ce nie użyłem przez 5 lat mojej choroby.
Straciłem Zaufanie do dr. Stempniewicza i jego zespołu, bo pomijając samego lekarza prowadzącego nikt nie starał mi się pomóc czy wytłumaczyć dalszego postępowania.

Do lekarza trafilam 10 lat temu po wypadku nie powiem, postawil mnie wtedy na nogi usztywniajac kregoslup stabilizacja. Po wielu zapewnieniach lekarza iz nic sie nie bedzie zlego ze stabililzacja zylam normalnym zyciem aczkolwiek zawsze dreczona bolami kregoslupa. Kilka lat temu z bolu juz nie moglam wytrzymac poszlam na badanie rtg o zgrozo jeden z pretow byl kompletnie wysuniety ze stabilizacji. ( Po blizszej analizie zdjec sprzed lat zauwazylam, ze ten prent ktory sie wysunal konczyl sie w SRUBIE MOCUJACEEJ, czyzby byl to blad lekarza...?)Musialam sie lekarza wiele naprosic o kolejna szybka operacje usuniecia tego pretu. Po operacji lekarz ze mna nie rozmawial jakie sa rokowania i w jakim generalnie stanie jest kregosluup... Niestety dowiedzialam sie od innego lekarza, ze mam ponad 60 stopniowa skolioze... ktora byla juz widoczna podczas pierwszej operacji, jednak ze lekarz nie zareagowal nie poradzil moim rodzicom co dalej z tym robic. Teraz bedac 30to letnia kobieta zazywam morfine przeciwbolowo i staram sie o kolejna operacje ale juz nie w Gdansku mam nadzieje, ze jakis specjalista zdecyduje sie podjac kolejnej operacji na moim obolalym kregoslupie. Przykro mi, ze ten lekarz nie potrafi doradzic pacjetowi.

Bardzo dobry lekarz jestem pacjentka od 2011 roku i po 3 operacjach guza oczodołu nikomu innemu bym sie nie oddała pod nóż mam pełne zaufanie do doktora

Wspaniały lekarz!!! Jestem po dwóch operacjach guza przysadki mózgowej ,żyję dzięki doktorowi !!! Tego w jaki sposób rozmawiał ze mną przed operacją nie zapomne nigdy! Spokój w jaki informował mnie o tym wszystkim co miało się wydarzyc-operacja ,udzielił się również mnie i mojej rodzinie,wierzyliśmy Doktorowi bezgranicznie.Wszystko poszło doskonale !!!Dusza nie człowiek!!!FACHOWIEC pierwszej klasy,kompetentny i cierpliwy.Dzisiaj po ośmiu latach od ostatniej operacji wszystko jest ok ,badania kontrolne które mam co roku potwierdzają słowa doktora ,który zawsze mi mówił-pani Renato całe życie przed panią! I żyję pełną piersią!!!! ps.Operacje były darmowe i błyskawiczne .POLECAM z całego serca!!!!

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Jestem wdzięczna całemu zespołowi za uratowanie mojej mamy. Nie ma takich słów, które oddałyby moją wdzięczność. Gorąco polecam!!!

Rzeźnik który zrobił kalekę z mojego ojca do końca życia(prawie 11 lat). Po nieudanej operacji kręgosłupa tata był cierpiący i sparaliżowany. Nienawidzę go

Operował mnie już trzykrotnie i już chyba nikomu innemu nie dał bym się "pociąć". Najbardziej "Rzeczowy" Lekarz jakiego dane mi było poznać.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Gdańsk"?

Haffnera 6 lok. 105
81-717 Sopot