Mirosław Stempniewicz

Neurochirurg

Wysoko oceniam walory osobiste lekarza, jak również umiejętności zawodowe. Naprawdę polecam tego lekarza.

Rzeźnik który zrobił kalekę z mojego ojca do końca życia(prawie 11 lat). Po nieudanej operacji kręgosłupa tata był cierpiący i sparaliżowany. Nienawidzę go

Od pierwszej wizyty Pan Doktor wzbudził we mnie swoje zaufanie. Pierwsza wizyta była krótka ale rzeczowa. Doktor Stempniewicz poprowadził moją operację, która polegała na usunięciu masywnej przepukliny kręgosłupa. Jestem ogromnie wdzięczna! Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek.

Bardzo dobry lekarz jestem pacjentka od 2011 roku i po 3 operacjach guza oczodołu nikomu innemu bym sie nie oddała pod nóż mam pełne zaufanie do doktora

Fatalny lekarz. Pierwszy raz spotkałam się z tym, aby wizyta trwała ok 5-7 min. Obejrzał tylko wynik i na tym koniec. Nawet nie sprawdził odruchów neurologicznych . Była to wizyta prywatna w Swissmedzie. Poszłam do innego neurochirurga i okazało się, że operacja jest bardzo pilna. Dopiero inny lekarz wytłumaczył mi co mi grozi. Czekają mnie bardzo skomplikowane dwie operacje dwóch odcinków kręgosłupa.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Jestem wdzięczna całemu zespołowi za uratowanie mojej mamy. Nie ma takich słów, które oddałyby moją wdzięczność. Gorąco polecam!!!

Operował mnie już trzykrotnie i już chyba nikomu innemu nie dał bym się "pociąć". Najbardziej "Rzeczowy" Lekarz jakiego dane mi było poznać.

Wizyta prywatna trwała 7 min. Lekarz nawet nie pofatygował się, aby obejrzeć mój kręgosłup, odruchy neurologiczne itp. Poza tym że po minucie zaproponował mi odpłatną operację nie usłyszałam nic….i naprawdę nie przesadzam. Dodam, że mam przepuklinę krążka międzykręgowego i chciałam tylko skonsultować to z kolejnym lekarzem i każdy z wcześniejszych lekarzy odradzał operacji. Ma problem z wystawianiem recept. Stanowczo NIE POLECAM !

Do lekarza trafilam 10 lat temu po wypadku nie powiem, postawil mnie wtedy na nogi usztywniajac kregoslup stabilizacja. Po wielu zapewnieniach lekarza iz nic sie nie bedzie zlego ze stabililzacja zylam normalnym zyciem aczkolwiek zawsze dreczona bolami kregoslupa. Kilka lat temu z bolu juz nie moglam wytrzymac poszlam na badanie rtg o zgrozo jeden z pretow byl kompletnie wysuniety ze stabilizacji. ( Po blizszej analizie zdjec sprzed lat zauwazylam, ze ten prent ktory sie wysunal konczyl sie w SRUBIE MOCUJACEEJ, czyzby byl to blad lekarza...?)Musialam sie lekarza wiele naprosic o kolejna szybka operacje usuniecia tego pretu. Po operacji lekarz ze mna nie rozmawial jakie sa rokowania i w jakim generalnie stanie jest kregosluup... Niestety dowiedzialam sie od innego lekarza, ze mam ponad 60 stopniowa skolioze... ktora byla juz widoczna podczas pierwszej operacji, jednak ze lekarz nie zareagowal nie poradzil moim rodzicom co dalej z tym robic. Teraz bedac 30to letnia kobieta zazywam morfine przeciwbolowo i staram sie o kolejna operacje ale juz nie w Gdansku mam nadzieje, ze jakis specjalista zdecyduje sie podjac kolejnej operacji na moim obolalym kregoslupie. Przykro mi, ze ten lekarz nie potrafi doradzic pacjetowi.

Wspaniały lekarz!!! Jestem po dwóch operacjach guza przysadki mózgowej ,żyję dzięki doktorowi !!! Tego w jaki sposób rozmawiał ze mną przed operacją nie zapomne nigdy! Spokój w jaki informował mnie o tym wszystkim co miało się wydarzyc-operacja ,udzielił się również mnie i mojej rodzinie,wierzyliśmy Doktorowi bezgranicznie.Wszystko poszło doskonale !!!Dusza nie człowiek!!!FACHOWIEC pierwszej klasy,kompetentny i cierpliwy.Dzisiaj po ośmiu latach od ostatniej operacji wszystko jest ok ,badania kontrolne które mam co roku potwierdzają słowa doktora ,który zawsze mi mówił-pani Renato całe życie przed panią! I żyję pełną piersią!!!! ps.Operacje były darmowe i błyskawiczne .POLECAM z całego serca!!!!