lekarz Mirosław Wąsiewicz

Chirurg naczyniowy

Pana Doktora odwiedziłam w Neuromedice. Ujął mnie cierpliwością. Odpowiedział na wszystkie putania bardzo precyzyjnie, dzięki temu wszystko wiem o swojej chorobie. była to moja druga wizyta (pierwsza w szpitalu Kopernika w poradni) ku mojemu zdziwieniu jego poświęcony czas był taki sam. nie musiałam czekać na USG bo od razu Pan Doktor mi je zrobil. Bardzo polecam. Byłam wcześniej u innych lekarzy, nie dość ze musiałam czekać na zwykle badanie to jeszcze za samo umówienie się musiałam zapłacić. Innym mowie zdeycydowanie NIE!!!

Pana Doktora odwiedziłam w Neuromedice.

Bardzo kompetentny, cierpliwy, uprzejmy lekarz. Dokładnie i bez pośpiechu odpowiada na wszelkie pytania. Zabieg przeprowadzany jest profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pełen komfort i bezpieczeństwo. Polecam Pana doktora!

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Przez wiele miesięcy leczyłem się u innego lekarza bez poprawy i nie proponował mi zabigu. Dopiero Pan doktor stwierdził, że leczenie zachowawcze nc w moim przypadku nie pomoże. Po operacji czuję się świetnie.

Bardzo polecam Pana Doktora.Szanuje klienta, ma dla niego czas i spokojnie wszystko tłumaczy. Wzbudza zaufanie. Pacjent czuje,że jego problem jest naprawdę ważny również dla Pana Doktora. Interesuje się innymi dolegliwościami,które mogą mieć związek z celem wizyty. Miłym zaskoczeniem jest wychodzenie po pacjenta i zapraszanie do gabinetu. Taki gest pamiętam z dawnych lat u lekarzy starej daty, obecnie już prawie nie stosowany.

Baaaaardzo polecam tego lekarza.Bylam zaskoczona, ze Pan doktor jest tak mily bo obecnie to rzadkosc. Do tego wszystko wytlumaczyl dokladnie:skad sie biora przyczyny choroby,jak z nia walczyc itp.Zdecydowanie zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Wreszcie uzyskalam fachowa porade.Pozdrawiam serdecznie

Miły i profesjonalny lekarz. Nie spieszył się w czasie wizyty. Cierpliwie tłumaczył i odpowiadał na moje pytania. Polecam.

Bardzo polecam P. doktora, jest konkretny, ogromnie miły, wytłumaczył mi na czym polega moja choroba, odpowiedział na wszystkie pytania. Uprzejmy.Nie spieszy się. Polecam.

Polecam.