dr n. med. Mirosława Derach-Kuszczyńska

Neurolog

3,9
3,9

Pani doktor sumiennie wysłuchuje dolegliwości. Nie stwarza dystansu w kontakcie, czułem się swobodnie podczas wizyty. Stosuje skuteczne leczenie. Polecam z całego serca!!!

Do gabinetu przyszedłem z polecenia znajomych i rzeczywiście mieli rację. Skuteczny sposób leczenia. Polecam

Cudowna pani doktor bardzo uprzejma i miła.Bardzo pomocna .Świetnie tłumaczy choroby polecam ją wszystkim

P.Doktor wzbudza duże zaufanie widać ,że ma wieloletnie doświadczenie chetnie tłumaczy przyczyny choroby i mozliwosci jej zapobiegania. otrzymałem skuteczne leczenie .polecam.

P.Doktor wzbudza duże zaufanie widać ,że ma wieloletnie doświadczenie
chetnie tłumaczy przyczyny choroby i mozliwosci jej zapobiegania.
otrzymałem skuteczne leczenie .polecam.

Od stycznia czekam na wizytę która jest dla mnie bardzo ważna ponieważ mam problem z 3 kręgami ale Pani doktor woli wziąść urlop niż pomoc swoim pacjenta których wysyła na badania a potem zostawia ich z tym problemem samych. Nie polecam

Beznadzieja,diagnoza żadna nie trafiona i jeszcze daje rękę sobie uciąć,Co tam Profesorowie pani doktor wie lepiej..

Polecam jako solidnego lekarza z zaangazowaniem udzielającego porad w spokojnej atmosferze,odpowiada chętnie na zadawane pytania i skutecznie leczy

Polecam innym wymienioną panią doktor, ponieważ jest bardzo kompetentna stawia trafne diagnozy a ponadto prowadzi skuteczne leczenie.

sumienne dokladne badanie ,wyczerpujaca rozmowa o dolegliwosciach a nastepnie wyjasnienie choroby i efektywne leczenie.polecam!!!

pani doktor ok ale jakas taka dziwna dała mi skierowanie na eeg do szpitala za które miałam zapłacic 60 zł paranoja