dr n. med. Mirosława Derach-Kuszczyńska

Neurolog

Beznadzieja,diagnoza żadna nie trafiona i jeszcze daje rękę sobie uciąć,Co tam Profesorowie pani doktor wie lepiej..

Polecam jako solidnego lekarza z zaangazowaniem udzielającego porad w spokojnej atmosferze,odpowiada chętnie na zadawane pytania i skutecznie leczy

Pani Dr.nie wzbudza zaufania do pacjenta.A zwłaszcza jak ma dać skierowanie na badanie ,co okazuje się potem ,że trzeba za niego słono płacić.

Polecam innym wymienioną panią doktor, ponieważ jest bardzo kompetentna stawia trafne diagnozy a ponadto prowadzi skuteczne leczenie.

pani doktor ok ale jakas taka dziwna dała mi skierowanie na eeg do szpitala za które miałam zapłacic 60 zł paranoja

sumienne dokladne badanie ,wyczerpujaca rozmowa o dolegliwosciach a nastepnie wyjasnienie choroby i efektywne leczenie.polecam!!!

Bardzo zainteresowana stanem zdrowia chorego ,chętnie tłumaczy istotę choroby w przekonywujący sposób wprowadza skuteczne leczenie.Polecam !!!

Bardzo zainteresowana stanem zdrowia chorego ,chętnie tłumaczy
istotę choroby w przekonywujący sposób wprowadza skuteczne leczenie.Polecam !!!

Baardzo niemiłe wspomnienia i pochopna dizgnoza jak sie okazało

Baardzo niemiłe wspomnienia i pochopna dizgnoza jak sie okazało

Bardzo polecam.Szczegółowe informacje na tamat choroby.Życzliwa i przyjemna rozmowa dotycząca leczenia . JK

Pani doktor zbyt pochopnie oceniła mnie nazywając histeryczką, ponizając w szpitalu , nazywając klucgy w gardle jako nerwice, jak nie mogłam sie najeśc kazala mnie nie karmić bo jestem tylko histeryczką ,myśle że powinna Pani troche ostrożniej podchodzic do sm, właśnie dzis po tylu latach usadłam na wózek ale to co Pani powiedziała bardzo mo w życiu zaszkoziło