Mirosława Idzik

Bardzo polecam, pierwszy bardzo rozsądny i niezwykle pomocny pediatra. Wspaniała kobieta z bardzo miłym podejściem do dziecka i rodzica. Bardzo mi się podoba wyjaśnienie rodzicowi w sposób przystępny zagadnień medycznych.

Czy Pani doktor przyjmuje też prywatnie? Chciałabym jak najszybciej zapisać do niej córeczkę...Mała ma nawracające gorączki

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek.Pacjenta traktuje podmiotowo a nie przedmiotowo.

Super pediatra. Leczy od prawie 8 lat moje córki. Jest dostępna pod telefonem komórkowym, jeśli nie odbiera to oddzwania. Radzi tez przez telefon bez konieczności wizyty.

Najcudowniejszy lekarz pediatra! Leczy mojego synka od urodzenia. Jest cierpliwa. Zawsze moge zadzwonic do niej z watpliwosciami. Podchodzi bardzo indywidualnie.

Najlepszy pediatra z jakim się spotkałam, jak dotąd nieomylnie stawiała diagnozy:) Trafia z kuracją i to pozwala uniknąć antybiotyków:) Do tego ma super podejście do dzieci, bada je dokładnie i cierpliwie.

Niewielu jest już takich lekarzy jak Pani dr Mirosława Idzik. Bardzo kompetentna, uprzejma, z dużym doświadczeniem, pracuje w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Kontrolna wizyta po leczeniu jest bezpłatna. Dziecko badane jest dokładnie za każdym razem. Do tej pory leczenie Pani doktor było zawsze skuteczne i tylko raz skończyło się antybiotykiem. Córeczka ma 4 latka, leczę ją u Pani doktor od urodzenia. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Do tej pory jest to pierwszy pediatra, który w pełni wzbudza moje zaufanie. Obecnie od urodzenia czyli od 7 miesięcy prowadzi moją córeczkę. Nigdy nie bagatelizuje objawów, leczenie jak do tej pory było bardzo trafne.

Dr Mirosława Idzik opiekuje się moim dzieckiem od prawie 8 lat (pierwsza wizyta dziecko miało 3 m-ce) i zawsze pomaga nam rozwiązać wszystkie problemy zdrowotne mam pełne zaufanie do dr Idzik i z całym przekonaniem polecam wszystkim rodzicom.