lekarz Monika Adamska-Kadlcik

Pani lek. Monika Adamska-Kadlćik to bardzo sympatyczna i uprzejma osoba. Potrafi wysłuchać i ma świetną intuicję co do pacjenta. Polecam.

Polecam.

Fantastyczna pani doktor, z ogromna wiedza, wyczuciem i zdrowym rozsadkiem. Trafilam na nia przypadkiem w trakcie wizyty prywatnej, a okazalo sie, ze przyjmuje tez w ramach nfz na bemowie. Mam od kilku lat do niej pelne zaufanie. Lekarz nietuzinkowy z duza wiedza takze o medycynie naturalnej. Chodze do niej z dziecmi ale wiem ze dorosłymi tez sie zajmuje. Absolutnie polecam;)

Byłam dziś z dzieckiem 3 letnim ,które od 2 tygodni pokasłuje.Lekarz w państwowej przychodni osłuchał ,przepisał syropki nic podejrzanego nie stwierdził ale kaszel nie przechodził,więc przyjechałam prywatnie do tej Pani...Wygląd "gabinetu" pozostawia wiele do życzenia ,niezbyt czysto ,czułam się nieswojo wchodząc tam,Pani doktor na tyle "podejrzanie" wyglądała ,że chciałam poprosić o jakiś dokument stwierdzający ,że rzeczywiście jest lekarzem!!!!Przyjęła mnie w niechlujnym ubraniu ,bez fartucha ,nawet nie umyła rąk przed badaniem dziecka!! Wygląd miejsca i lekarki odstrasza,przepisała leki homeopatyczne nie odzywając się ani słowem!!!! koszt jak na takie miejsce trochę wysoki!!!ogólnie ...

koszt jak na takie miejsce trochę wysoki!!!ogólnie nie jestem ani za ani przeciw.

Stanowczo odradzam. Wizyty bardzo krótkie, badania niedokładne, pani doktor chce się pozbyć jak najszybiej pacjenta z gabinetu, niesympatycznia, niechętnie udziela odpowiedzi na pytania; nie dała skierowania do poradni alergologicznej pomimo, że dziecko miało niepokojące objawy a lekarz nie przeprowadził wywiadu na temat alergii w rodzinie więc na jakiej podstawie stwierdził, że taka wizyta jest niepotrzeba....

Pani doktor prowadzi moje dzieci od 12 lat, zna je od urodzenia. Nigdy mnie nie zawiodła, przy początkowej fazie choroby pomaga na telefon. Mogę do niej dzwonić w nocy o północy i zawsze mi pomoże. Dzieci nie wiedzą co to antybiotyk :) Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Niekompetentna, niemiła, zaniedbana (brudne dłonie i paznokcie). Wypuściła niemowlę z wirusowym obturacyjnym zapaleniem oskrzeli dając za małą dawkę najbardziej uczulającego antybiotyku. Dziecko po 12 h trafiło do szpitala z ostrą niewydolnością oddechową, którą pani pseudo pediatra raczyła przegapić. W szpitalu byli oburzeni i zaskoczeni że dziecko prosto z przychodni nie zostało wysłane prosto na oddział szpitalny. Byłam na 3 wizytach u tej osoby i za każdym razem albo nie dostałam rzetelnych informacji o stanie zdrowia dziecka, albo informacje te były nieprawidłowe. Odradzam jeśli zależy Wam na swoich dzieciach.

Odradzam, pani dr jest niemiła i bardzo mało komunikatywna. Tylko przytakiwac potrafi. Nie słucha i bagatelizuje problemy. ODRADZAM

Korzystam z usług p. dr od prawie 4 lat - zarówno w wizytach publicznych, jak i prywatnie (jęsli potrzebuję coś pilnie). Choć te prywatne są ograniczone do minimum, bo pani doktor znając pacjenta bardzo chętnie w drobnych sprawach doradza telefonicznie. Naprawdę sprawdzony profesjonalizm. Od czasu korzystania z usług pani doktor moje dziecko zapomniało co to antybiotyk, a o chorowaniu też raczej rzadko sobie przypomina - odpukać :)

Sprawna i kompetentna. Niewątpliwie za mało empatii :) - ale to lekarz - nie terapeuta.

Sprawna i kompetentna.
Niewątpliwie za mało empatii :) - ale to lekarz - nie terapeuta.

p. dr prowadzi moje dzieci od 6 lat, ZawsZe dyspoZycyjna, moŻna dzwonić o kaŻdej porZe.