dr n. med. Monika Barczewska

Neurochirurg

2,9

Lekarz kompetentny bo przecież jest neurochirurgiem od lat. Na ty m koniec wiem ze UDAŁO się jej pomoć kilku osobą, dzieki bogu mogę cięszyć się teraz lepszym stanem. Ja mam tylko nadzieję ze będzie jej dane cierpieć tak bardzo jak muszą cierpieć względnie zdrowi sportowcy którzy zostali do niej skierowani. Mała przepuklina, szybki zabieg....pacjent najpierw musi przeżyć spotkanie z gigantycznym bółem potem z nagłą zmianą postawy miłej lekarki, potem całkowita ignorancja i uciekanie przed rodzina unikanie telefonów, nagle nawet nie ma jej w prywatnej przychodni. Zkażenia gronkowcem ,przebity worek oponowy ...

Lekarz kompetentny bo przecież jest neurochirurgiem od lat.

Ja mam tylko nadzieję ze będzie jej dane cierpieć tak bardzo jak muszą cierpieć względnie zdrowi sportowcy którzy zostali do niej skierowani. Mała przepuklina, szybki zabieg....pacjent najpierw musi przeżyć spotkanie z gigantycznym bółem potem z nagłą zmianą postawy miłej lekarki, potem całkowita ignorancja i uciekanie przed rodzina unikanie telefonów, nagle nawet nie ma jej w prywatnej przychodni. Zkażenia gronkowcem ,przebity worek oponowy klejenie pacjentów klejem na szybko pod scianą bo nagle zaczyna wyciekac z nich plyn rdzeniowo mózgowy, poparzenia korzeni rdzeniowych itp. to tylko kropla w morzu na co stac pzretuszowaną starą lekarz. American dream naszej Pani kat nie spełnia sie w polsce metody jej leczenie już dawno zostały wycofane z zachodnich klinik.

Postawę Pani Barczewskiej Moniki Neurochirurga z MSWIA I Olsztyna można obejrzeć w spocie UWAGA, ucieka od kamer niczym złodziej przyłapany na gorącym uczynku.

Msam nadzieję ze kiedyś poczuje krzywdę którą obdarowała innych. Nigdy jej nie wybaczę. Ona śpi spokojnie a moje życie leglo w gruzach już dawno, Wyglądam jak zwykły młody człowiek nikt nie uwierzy jaki bół noszę w sobie i z czym musze się mierzyc kazdego dnia.

Co dzień rano zastanawiam się czy uda mi się przeżyc, myśli o odebraniu sobie życia odkładam z dnia na dzień. Neuralgie są tak silne ze gdyby nie osobą która tak bardzo mnie kocha i wspiera już dawno by mnie nie bylo.

PS

Niesamowita lojalność wobec siebie Pomiędzy Andrzejem Sobierajem Maksymowiczem i Barczewską jest godna podziwu ale tylko na pozór....w spotkaniach w cztery oczy Panowie potrafią powiedzieć to nie ja spieprzyłem tą operację więc czego odemnie oczekujesz........pomocy?....na to za póżno tera musisz nauczyć się żyć z bólem.

Nienawidze Cię Moniko Barczewska i życzę ci Wszystkiego co najgorsze...niech twoi bliscy będą tak bezradni jak moi bliscy pragnący choć chwili z usmiechem na mojej twarzy. A ty Patrz im wtedy w oczy i czuj to co my skrzywdzeni prze ciebie....za wcześnie i niesłusznie

Do Pani dr trafiłam pierwszy raz w 2009 roku z trzema przepuklinami w odcinku L-S, pomysł laser, pomógł na ok 6msc później już było tylko gorzej. W styczniu 2011 Pani dr. poraz kolejny eksperymentowała na moim kręgosłupie tym razem już chirurgicznie. W szpitalu miałam być 5 dni byłam ponad 3 tyg. Sterydy, morfina nic nie było wstanie pomóc. Pani dr. z wspaniałej kobiety interesującej się moją osobą stała się opryskliwą, niemiłą, niekompetentną. Całkowicie oddała mnie w ręce innych lekarzy, sama nie chciała nawet ze mną rozmawiać, uciekała po korytarzu przed ...

Całkowicie oddała mnie w ręce innych lekarzy, sama nie chciała nawet ze mną rozmawiać, uciekała po korytarzu przed moją rodziną, nie odbierała tel od moich rodziców którzy chcieli się dowiedzieć czemu ich córka od 3 tyg ma drętwe nogi i nie może się na nich utrzymać. Traktowanie pacjentów z komplikacjami w szpitalu w Olsztynie jest karygodne. Najmłodszy z lekarzy w tym szpitalu najpierw sam przepisuje morfinę a później robi z pacjenta narkomana, rady Pana prof są bezcenne radzi aby się przyzwyczaić do bólu.
Obecnie minął rok od mojej operacji, stan mojego kręgosłupa jest gorszy niż przed operacją, ból jest okropny, porobiły się blizny na operowanym odcinku a wypuklina zamiast się zmniejszyć jest jeszcze większa.
Historii takich jak moja w szpitalu w Olsztynie można usłyszeć dużo więcej. Zła diagnoza , przebity worek oponowy to norma u tej Pani.
Odradzam!!!

Zanim zdecydujecie się na pomoc od tej lekarz badźcie świadomi iż przez swoją zachłanność wobec NFZ okaleczyła nie odwracalnie na całe życie wiele osób. Już dziś proszę aby osoby pokrzywdzone przez nią zebrały się razem przerywająć swoje bolesne milczenie. Oby sprawiedliwy Bóg ocenił ją za kżywdęktórą wyżądziła pacjentom za pośrednictwem jej innowacyjnych metod leczenia. Nie dajcie się namówić na laser, najpier rechabiltacja u JAck Sobola jesli nie pomoże , operacja otwarta gwarantuje usunięcie przyczyny bólu, bolesny jest powrót do zdrowia ale napewno szanse na wyjscie z urazu dużo większe.

Pani Barczewska operowała mnie we wrześniu 2010 r. Po operacji odwiedziła mnie, wyjaśniła wszystko co złego działo się z moim kręgosłupem i jak usunęła problem. Była przy tym bardzo troskliwa i uśmiechnięta.. Przy badaniu kontrolnym była równie miła i odpowiedziała na każde zadane przeze mnie pytanie. Jest świetnym lekarzem i dobrą osobą.. naprawdę :)

Mija 8 lat odkąd po kilku miesiącach życia z ogromnym bólem został zoperowany mój mąż. Najpierw laserowo potem chirurgiczne. Jeszcze w szpitalu a następnie podczas pobytów w sanatorium i na rehabilitacjach spotkał wielu ludzi po podobnych zabiegach u innych specjalistów - nikt nie był w tak dobrym stanie jak on. Rzeczywiście dr Barczewska ma swoje humory ale przy takim obciążeniu i takiej "wyraźnej" sytuacji w służbie zdrowia to chyba się zdarza nie jednemu lekarzowi. Więc mam gdzieś humory a dziękuję za jej kompetencje.

NIE SUGERUJCIE SIE TA STRONA - GDY LEKARZ POMOZE TO JEST OK GDY LEKARZ NIE POMOZE WTEDY WLASNIE PISZE SIE KOMENTARZE!!! przepukliny dyskow. za duze jak na TESTOWANIE czy laser pomoze... laser nie pomogl - a pogorszyl stan zdrowia - dr nie miala pojecia co dalej robic. (w lodzi wiedzieli)

witam wszystkich nie polecam tej niby dr. neurochirurg brak słów wyżej sr... jak du... ma bardzo niemiła,arogancka człowieka ma za nic ludzi w przychodni przyjmuje na sztukę (pani doktor to nie te czasy? to nie jest szpital wojskowy teraz reprezentuje pani nasz uniwersytet)ta pani chyba minęła się ze swoim powołaniem NIE POLECAM KONTAKTU Z TĄ PANIĄ

witam wszystkich
NIE POLECAM KONTAKTU Z TĄ PANIĄ

Trafiłam do dr. Barczewskiej w listopadzie 2007r. po dwóch miesiącach życia na silnych lekach przeciwbólowych i spaniu w pozycji siedzącej. Pierwsza wizyta w poniedziałek. Umówiła mnie na odpowiednie badania na środę i czekała na mnie specjalnie aż zjawię się z wynikiem badania. Szybka decyzja - w niedzielę operacja (w szpitalu MSWiA w Warszawie). Do chwili obecnej żyję bez bólu, jestem w 100% sprawna. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Nie oglądała się na procedury. Potrafiła i mogła pomóc więc pomogła.

Pani dr Barczewska operowała mój kregosłup w 2000r. w Warszawie w szpitalu MSW i a. Jestem zaskoczona złymi opiniami i zmianą miejsca pracy Pani doktor. W 2000r. była rozrywaną specjalistką i nikt nie powiedział złego zdania o niej.Ja również mogę jedynie podziować Pani doktor za dobrze wykonaną operację. Dziękuję Pani doktor, dzięki Pani chodzę i nie ciągnę nogi!!

Pani dr Barczewska operowała mój kregosłup w 2000r. w Warszawie
Dziękuję Pani doktor, dzięki Pani chodzę i nie ciągnę nogi!!

Brak słów.Lekarz jak dla mnie bez charakteru.Niemiła osoba, bezczelna do granic rozsądku.Po operacji kręgosłupa znaczne pogorszenie.Naciąganie NFZ na operacje, które nie dają zupełnie nic!Rozsądni pacjenci - omijajcie tą panią i cały ten zespół ze Szpitala Wojskowego w Olsztynie.Tam każdy lekarz mówi co innego totalny chaos i bezkrólewie.Banda półgłówków!NIE POLECAM NIKOMU.HARAT,FURTAK,NAROLSKI (cała trójka Bydgoszcz Szpital Wojskowy) - tam szukajcie pomocy.