dr n. med. Monika Barczewska

Neurochirurg

2,9

Bardzo dziękuję za pomoc w powrocie do zdrowia. Jest dobrym nełrochirurgiem.

Bardzo dziękuję za pomoc w powrocie do zdrowia. Jest dobrym nełrochirurgiem.

...zaczeło się od lekkiego bólu kregosłupa ...i krótkiego zabiegu laserem skończyło się kalectwem i potwornym bólem na całe życie Pani doktór Barczewska to okropna osoba bez sumienia ...śmiało mogę powiedziec i mam na to dowody ze po tym jak mnie okkaleczyła próbowaałazrobic ze mnie wariatke i uciszyc za pomocą przesadnch ilości leków narkotycznych ...oby cierpiała tak jak ja musze przez nią...teraz bez tramalu estazolamu i morfiny nie mogą nawwet zasnąc

Trafiłem do Dr Moniki Barczewskiej na początku grudnia, miesiąc póżniej miałem operację kręgosłupa w Olsztyńskiej Klinice.Jechałem w jedną stronę ponad 500 km ( na marginesie mieszkam w Rzeszowie )i jestem zadowolony z faktu że trafiłem do tego lekarza.Ta Pani jest w 100 % profesjonalistką z ochłodzonymi emocjami jak przystało na neurochirurga, robi swoją robotę dobrze a po zabiegu gdy zapytałem to zaspokoiła moją ciekawość.Proponuję zanim coś napiszecie złego i niesprawiedliwego zastanówcie się, bo bardzo łatwo jest obrazić oraz urazić każdego. Kończąc, od operacji upłyną miesiąc - czuję się dobrze, bólu ...

Kończąc, od operacji upłyną miesiąc - czuję się dobrze, bólu nie ma.Na wizycie kontrolnej dowiedziałem się co i jak mam robić i jestem w 100 % usatysfakcjonowany.

Pozdrawiam Panią Doktor oraz cały personel w Olsztynie.

Pacjent z Rzeszowa

Proponuje omijać dr. Barczewską z daleka.Nie będę się rozpisywał na temat jej nieuprzejmości, podejścia do pacjenta (to taki upierdliwiec co to po operacji łazi i pyta czemu go ciągle boli a miało być tak pięknie)a przede wszystkim partactw bo to długa historia.Nie polecam

Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości odnośnie kompetencji i zdolności Pani B.,to proponowałbym obejrzeć dzisiejszy odcinek (26.01.2010)"Interwencji" na Polsacie.Pani B. rozcięła pacjentce oponę rdzeniową a przy zdejmowaniu szwów pękła już dokumentnie i cały płyn mózgowo-rdzeniowy tej Pani zaczął wyciekać z układu nerwowego.A co - na zimę trzeba spuścić żeby nie zamarzł!Przecież słów nie ma na to co Pani B. potrafi zrobić!Mi robiła 2 operacje kręgosłupa, poprawy żadnej a wręcz przeciwnie, duże pogorszenie.Ból niemiłosierny, takiego nie było nawet przed operacjami!Osoba niemiła, bezczelna, wredna!Nie polecam nikomu.A te bajki o tym jaka ta Pani jest cudowna to chyba Ona sama tu pisała.DRAMAT !!!

chętnie pogadam martawojt@gmail.com w 2003 roku odbyła się ta operacja i wtedy rozpoczęła się moja tragedia.Wszyscy nabrali wody w usta i pozostawili samej sobie. To co odbyło się na Wołoskiej to istny horror z nieszczęśliwym zakończeniem. Można by książkę napisać (tylko kto z ludzi kompetentnych chciałby ją czytać)

chętnie pogadam martawojt@gmail.com

Minęło już 6 lat mojego nowego życia, bez bólu i cierpienia. Oczywiście, że były komplikacje po pierwszej operacji, jednak tak długo szukano rozwiązania mojego problemu, że się udało w 100%. Wielu znanych neurochirurgów odmawiało wykonania zabiegu a Pani dr. Barczewska zdecydowała, że podejmie się wykonania zabiegu. Nie mam słów uznania dla całego zespołu neurochirurgów jaki pracował na nad moim skomplikowanym problemem zdrowotnym. Pani dr. Barczewska, Pan dr. Andrzej Sobieraj oraz Pan Profesor Wojciech Maksymowicz. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Czytam wiele opinii negatywnych na temat pani dr.Jestem pacjentką pani dr od kilku lat.Nigdy nie spotkałam się żebym była w nieodpowiedni sposób potraktowana.Nie było mnie stać żebym często korzystała z wizyt prywatnych.Miałam poważny problem z kręgosłupem niedowład prawej stopy,nietrzymanie moczu i ból na który nie działały żadne leki przeciwbólowe.Jestem po kilku operacjach dziś jestem w miarę sprawna osobą co zawdzięczam tylko pani dr.Nie zgadzam się z opiniami że jak pójdzie coś nie tak to przestaje się interesować swoimi pacjentami.U mnie też nie obyło się bez komplikacji,problemy z kręgosłupem pozostały chociaż nie takie jak były.W kontakcie z panią dr jestem cały czas wiem że jak będę miała problem to w każdej chwili mogę się zwrócić do pani dr o pomoc i ją uzyskam.Zdecydowanie polecam każdemu.

Godna polecenia nic dodać. Pełma kompetencja i fachowość. Jetem lekarzem chirurgiem ogólnym i kieruję do Niej swoich pacjentów na zabiegi operacyjne w zakresie kęgosłupa. Następnie po zabiegu wykonuję rezonans magnetyczny który potwierdza sposób i zakres wykonanego zabiegu. Do tej pory nie spotkałem się ani z jednym przypadkiem źle wykonanego zabiegu. W 100% jest pełny profesjonalizm. na koniec jako lekarz muszę dodać, że oczekiwania pacjentów nie biorą pod uwagę stopnia zaawansowania choroby , ale my lekarze w końcu nie jesteśmy cudotwórcamitylko zwykłymi ludzmi i możemy tyle pomóc na ile Pan Bóg ...

Godna polecenia nic dodać. Pełma kompetencja i fachowość.
Jetem lekarzem chirurgiem ogólnym i kieruję do Niej swoich pacjentów na zabiegi operacyjne w zakresie kęgosłupa. Następnie po zabiegu wykonuję rezonans magnetyczny który potwierdza sposób i zakres wykonanego zabiegu. Do tej pory nie spotkałem się ani z jednym przypadkiem źle wykonanego zabiegu. W 100% jest pełny profesjonalizm. na koniec jako lekarz muszę dodać, że oczekiwania pacjentów nie biorą pod uwagę stopnia zaawansowania choroby , ale my lekarze w końcu nie jesteśmy cudotwórcamitylko zwykłymi ludzmi i możemy tyle pomóc na ile Pan Bóg pozwoli.

Ta Pani wybitnie minęła się z powołaniem ,jeżeli w przypadku Tej Osoby można w ogóle o takowym mówić!Operowała mi 2 razy kręgosłup, żadnej względnej poprawy nic a nic.Po operacji jakby zapadła się pod ziemię.Nic nie powiedziała, nie wytłumaczyła.Wszystko na zasadzie 'Następny Proszę'.Poza tym niemiła, bezczelna, arogancka.Zdecydowanie nie polecam tej Pani nikomu.Wiem co mówię i proszę się zastanowić 100 razy zanim Państwo zdecydują się choćby na wizyte u Pani B.