dr n. med. Monika Cendrowska-Pinkosz

Alergolog dziecięcy

Jest to chyba jedyny lekarz z powołania jakiego znamy. Wykazuje ogromne zainteresowanie, zawsze znajduje czas dla pacjentów i wszystko dokładnie tłumaczy. Nie odsyła, nie zbywa, nie naraża na zbędne koszty. Leczę u Pani Doktor dwójkę moich dzieci i jestem ogromnie zadowolona. Wszystkie nasze problemy zniknęły już po pierwszej wizycie. Mamy do niej pełne zaufanie i z czystym sumieniem możemy polecić każdemu kto zmaga się z dziecięcą alergią. Wizyta u Pani Doktor zawsze przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze- dzieci ją po prostu uwielbiają.

Z alergią u moich dzieci męczymy się już od kilku lat. Przez ten czas mieliśmy kilku lekarzy, aż rok temu natrafiliśmy na Panią dr Cendrowską-Pinkosz. Świetny specjalista, ogromna wiedza, poświęca dużo czasu na badanie, wyjaśnienia. Nie naciąga na niepotrzebne badania. Można do Niej zadzwonić z każdym problemem i prawie o każdej porze. Polecam wszystkim naszą Panią doktor.

Fantastyczna Pani doktor. Bardzo miła, fachowa. Wszystko dokładnie tłumaczy. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie. Zawsze wysłucha, zleci wszelkie badania. Jest bardzo kompetentna. Mój syn ma 11 lat i od urodzenia jest pacjentem Pani doktor.

Każdy z nas, rodziców, przeżywa trudne chwile gdy dzecko choruje. Wtedy warto jest miec lekarza, do którego można zadzwonić, zapytac o rade, przyjrchac na wizytę. Odkąd poznaliśmy dr Monikę Cendrowską Pinkosz - wiemy, ze są na świecie prawdziwi lekarze z powołania. NAprawdę polecam Panią i jako pediatrę i jako alergologa. MA ogromną wiedzę i doświadczenie, słucha rodziców i stara sę im ppomagać. I co ważne - zawsze interesuje się losem pacjenta.

Niesamowity lekarz, z ogromną wiedzą, którą chętnie dzieli się z rodzicami zatroskanymi o zdrowie swoich dzieci. Pani Doktor jest zawsze usmiechnięta, chętna do rozmowy... Doradzi, pomoże, uspokoi. Zawsze odbiera telefony lub oddzwania. Szanuje swoich pacjentów i ich rodziców. Bezwzględnie najlepszy pediatra i alergolog w Lublinie!

Panią droktor Monikę Cendrowską - Pinkosz poznaliśmy ponad rok temu i od tamtej pory jest naszym najlepszym lekarzem. Chętnie do niej przyjeżdzamy z naszymi dziećmi, bo wiemy że czeka na nas fachowiec z ogromną wiedzą ale i wielkim rozsądkiem. Polecam wszytskim! Warto!

Witam. Z usług Pani dr n. med Moniki Cendrowskiej Pinkosz korzystamy już od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiedliśmy. Zawsze dostępna, uśmiechnięta ale i rzeczowa, konkretna.. I przede wszystkim śwoietny specjalista w dziedzinie pediatrii i alergologii. Oby tak dalej

Rewelacja! Ogromna wiedza, niesamowita kultura i styl bycia. Dostepna i chętna do pomocy. Najlepszy lekarz w Lublinie. Dziekujemy Pani Doktor!

Z całego serca polecam Panią doktor Monikę Cendrowską - Pinkosz. Jest ona lekarzem godnym zaufania, z wspaniałm podejściem do dzieci. Tlumaczy, pomaga, uczy rodziców nie wpadać w panikę. Zawsze dostepna pod telefonem.

Cudowna kobieta nic dodać nic ująć prawdziwy znawca w swojej dziedzinie!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Lublin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5