lekarz Monika Dzięgielewska

Okulista dziecięcy

Jestem specjalistą chorób oczu. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Moją pasją są działania skupione wokół ...

Moją pasją są działania skupione wokół głębokiej diagnostyki chorób oczu, tj. OCT siatkówki i angiografii fluoresceinowej w monitorowaniu np. retinopatii cukrzycowej czy AMD, pola widzenia, USG gałki ocznej. Z wielkim zaangażowaniem oddaję swoją wiedzę i doświadczenie realizując zabiegi w obrębie skóry powiek, a także wewnątrzgałkowe.

Głęboko pasjonuje mnie również rewitalizacja skóry powiek, a t...

Jestem zadowolony, że trafiłem do Dr Moniki na Wilanowie. Nie dość, że dokładnie zbadano moją przypadłość, to jeszcze okazało się, że z powodzeniem mogę przychodzić do Instytutu Oka zarówno z żoną na badania kontrolne, jak i z córką by upewnić się, że wszystko jest w porządku. Dziękuję i polecam każdemu.

Dr Dzięgielewska okazała się być świetnym specjalistą i cudownym człowiekiem. Odważyłam się na delikatną korekcję podbródka nićmi liftingującymi, nic nie bolało, a zabieg był przeprowadzony sprawnie i szybko. Miałam radość oglądać efekty pracy Pani dr już od pierwszego spojrzenia w lustro! Szczerze i serdecznie polecam!

Poszłam do Pani doktor z problemem ze zwykłą gradówką (takie zgrubienie). Pani doktor przyjęła mnie niezwykle miło i profesjonalnie z dość błahym problemem. Naprawdę mogłam się poczuć spokojnie i, co bardzo cenię, Pani doktor miała cierpliwość mi wyjaśnić krok po kroku co będziemy robić.

W Instytucie Oka pozbyłam się włókniaka na szyi. Wyszło to przez przypadek, dr Dzięgielewska jest moim lekarzem okulistą. Na jednej z wizyt zgadałyśmy się o medycynie estetycznej i korzystając z okazji pokazałam mojego guzka. Umówiłyśmy się na kolejne spotkanie i włókniak został usunięty. Cieszę się, że tak wyszło, mimo że tego nie planowałam :)

Dr Dzięgielewska to doskonały okulista dziecięcy. Byłam pod wrażeniem w jaki sposób poradziła sobie z badaniem mojej córki, która jest dzieckiem strachliwym i boi się obcych. Polecam w szczególności dla rodziców z dziećmi

Polecam! Idąc do takiego gabinetu to sama przyjemność. Bardzo ładny wystrój, kącik dla dzieci, miła atmosfera. Polecam szczególnie dla dzieci, dr Dzięgielewska ma bardzo dobre podejście.

Prawie od zawsze miałam problem z opadającymi powiekami - taka już niestety moja uroda:/ Z wiekiem problem powiększał się i już nie tylko przeszkadzał mi wygląd moich oczu ale także stało się to uciążliwe, gdyż pole widzenia znacznie się zmniejszyło. Dr Dzięgielewska od razu zaproponowała operację powiek a ja po prostu zgodziłam się. To najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Do Instytutu Oka jeżdżę z moim dwu letnim synkiem. Wizyty u dr Dzięgielewskiej to sama przyjemność. Pani doktor ma podejście do dzieci, stwarza bardzo pozytywną atmosferę, rozmawia z dzieckiem i poświęca mu bardzo dużo uwagi. Polecam wszystkim mamom

Wybrałam się do Instytutu Oka z polecenia koleżanki, moim problemem była ciągle powracającą alergia oczu. Ciągnęło się to przez ok 1 roku, między czasie odwiedziłam dwóch okulistów, ale niestety uczulenie wracało. Do dr Dzięgielewskiej trafiłam z naprawdę ostrymi objawami alergii, poświęciła mi dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy, na które nie wpadłabym, że mogłyby mnie uczulać. Przepisała 2 maści, krople, plus krem antyalergiczny pod oczy. Zrobiłam nawet badania alergiczne. Od 10 miesięcy objawy nie powróciły ani razu :)

Moim problemem były opadające powieki, długo zastanawiałam się nad tym czy poddać się operacji. Najpierw poszłam na konsultację do dr Dzięgielewskiej, która uświadomiła mnie na czym polega zabieg i co się dzieje już po wszystkim. Pani dr potrafi uspokoić i rozwiać wątpliwości. W tym momencie jestem już po zabiegu i nie żałuje podjętej decyzji :) Szczerze polecam