lekarz Monika Dzięgielewska

Okulista dziecięcy

Jestem specjalistą chorób oczu. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Moją pasją są działania skupione wokół ...

Moją pasją są działania skupione wokół głębokiej diagnostyki chorób oczu, tj. OCT siatkówki i angiografii fluoresceinowej w monitorowaniu np. retinopatii cukrzycowej czy AMD, pola widzenia, USG gałki ocznej. Z wielkim zaangażowaniem oddaję swoją wiedzę i doświadczenie realizując zabiegi w obrębie skóry powiek, a także wewnątrzgałkowe.

Głęboko pasjonuje mnie również rewitalizacja skóry powiek, a t...

Doskonały specjalista. Widać, że dr Dzięgielewska podchodzi do swojego zawodu poważnie, dba o pacjenta, interesuje się nim i tłumaczy każdą niezrozumiałą rzecz. Naprawdę polecam

Specjalista zarówno w okulistyce jak i estetyce twarzy. Pani Monika należy do tego rodzaju osób, do której już po pierwszym kontakcie czuje się sympatię i zaufanie.

W Instytucie Oka przechodziłam zabieg mezoterapii igłowej. Pani Monika jest bardzo delikatna i sprawnie przeprowadziła zabieg. Efekty są rewelacyjne.

Jak najbardziej polecam Dr Dzięgielewską. Przeprowadziła u mnie zabieg usunięcia gradówki, poszło szybko, sprawnie i bezboleśnie :)

Dr Dzięgielewska to prawdziwy lekarz z powołania. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiłam na konkretną osobę, która zna się na rzeczy. Wiem, ze jestem w dobrych rękach.

Szczerze Polecam! To prawdziwy lekarz z powołania. Ma ogromną wiedzę oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.

Super specjalistka i wspaniała osoba :-) polecam

Super specjalistka i wspaniała osoba :-) polecam

Rzadkie w tym zawodzie kultura osobista, życzliwość, zindywidualizowany stosunek do pacjenta. Masz wrażenie, że wreszcie ktoś wie, co i kiedy należy w twoim przypadku zrobić.

jestem pacjentką dr od ok 2 miesięcy - cierpie na jaskrę i nawracające zapalenie tęczówki. Wcześniej przechodziłąm od jednego lekarza do drugiego i miałąm wrażenie że nie bardzo wiedzą co ze mną zrobic. Dr po pierwsze dokładnie mnie zbadała, następnie wytłumaczyłą mi na czym moje schorzenia polegają, podjęła leczenie i poinformowałą jakie sa alternatywy. Bardzo miła, zaangażowana i konkretna. Polecam. Ja wreszcie czuję że moja choroba jest pod kontrolą.

Znakomity lekarz, duża wiedza, wielka kultura, intuicja. Pomogła mojej córce w poważnym urazie rogówki. Jest głęboko zainteresowana pacjentem.Duża klasa