lekarz Monika Dzięgielewska

Okulista dziecięcy

Jestem specjalistą chorób oczu. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Moją pasją są działania skupione wokół ...

Moją pasją są działania skupione wokół głębokiej diagnostyki chorób oczu, tj. OCT siatkówki i angiografii fluoresceinowej w monitorowaniu np. retinopatii cukrzycowej czy AMD, pola widzenia, USG gałki ocznej. Z wielkim zaangażowaniem oddaję swoją wiedzę i doświadczenie realizując zabiegi w obrębie skóry powiek, a także wewnątrzgałkowe.

Głęboko pasjonuje mnie również rewitalizacja skóry powiek, a t...

widać ,ze jest to lekarz z powołania . Kompetencja oraz uprzejmość , doświadczenie i to bogate - jest coś co idzie w parze u pani doktor ;)Jeszcze do tego wszytskiego miła atmosfera ;)Czego chcieć więcej ;)

Lekarz okulista , który wykazuje sie niezwykła kompetencją . Do niej jak się przyszło z problemem to nie spławiała tak jak inni lekarze .Był problem ze wzrokiem córeczki . Gdyby nie pani doktor , to kto wie czy Zuzia nie byłaby dziś ślepa ...

Przemiły lekarz , w dodatku mający profesjonalne podejście do leczenia . Mająca bogate doświadczenie ;) Każdemu polecam ,nie tylko jako okulistę , ale również moze wiele powiedzieć na temat tzw wampirzego liftingu ;)z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego.

Udałam się do dr Dzięgielewskiej w sumie przypadkiem - potrzebowałam pilnej konsultacji w sprawie mojego oka, na którym, jak mi się wydawało, pojawiał mi się jęczmień. Przy mojej pracy przed komputerem ta zmiana była nie do wytrzymania. Na szczęście Pani dr załatwiła sprawne przyjęcie na kontrolę, zmiana okazała się czymś zupełnie innym, ale na szczęście wyleczalnym. Dziękuję gorąco za zaangażowanie i zrozumienie mojego problemu z pracą przez oko. Polecam każdemu!

Jak dla mnie świetny specjalista ;) ma podejście do pacjentów zwłaszcza tych najmłodszych . Bardzo przyjazna i miła atmosfera ;)

Jestem zadowolony, że trafiłem do Dr Moniki na Wilanowie. Nie dość, że dokładnie zbadano moją przypadłość, to jeszcze okazało się, że z powodzeniem mogę przychodzić do Instytutu Oka zarówno z żoną na badania kontrolne, jak i z córką by upewnić się, że wszystko jest w porządku. Dziękuję i polecam każdemu.

Świetny lekarz , ktora potrafiła wyleczyć moją córkę z zaćmy wrodzonej ;) Dzieki szybkiej diagnozie podjęto odpowiednie leczenie.

Doświadczony lekarz . Wyjaśniła mi wszystko jak wygląda wampirzy lifting ;) bardzo miła atmosfera ;)

W Instytucie Oka pozbyłam się włókniaka na szyi. Wyszło to przez przypadek, dr Dzięgielewska jest moim lekarzem okulistą. Na jednej z wizyt zgadałyśmy się o medycynie estetycznej i korzystając z okazji pokazałam mojego guzka. Umówiłyśmy się na kolejne spotkanie i włókniak został usunięty. Cieszę się, że tak wyszło, mimo że tego nie planowałam :)

Serdecznie dziękuję Pani Doktor za wizytę w miłej atmosferze, a także za cierpliwość do mojego dziecka. Polecam dr Dzięgielewską każdej matce, która musi zabrać swoje maleństwo do okulisty.