lek. dent. Monika Kaczmarczyk

Pani Doktor Kaczmarczyk jest bardzo dobrym stomatologiem. Wyleczyła wszystkie ubytki u mnie i u mojej córki, która zawsze bała się fotela. Od kiedy chodzimy do Pani Doktor, żadnego strachu już nie ma. Polecamy.

Panią Doktor Monikę znam ze 20 lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć , że to świetny specjalista w swojej dziedzinie. Nigdy się na p. Monice nie zawiodłem jeżeli chodzi o fachowość. Pozdrawiam serdecznie Andrzej D z Gdyni.

Pozdrawiam serdecznie Andrzej D z Gdyni.

Absolutnie NIE POLECAM tej Pani!!! Leczyłam u niej kilka zębów, jest bardzo miła i sprawia wrażenie specjalistki. Na początku byłam zadowolona. Jednak, po jakimś czasie zaczął mnie boleć jeden ze zrobionych przez tą Panią zębów. W nocy nie mogłam wytrzymać, byłam cały czas na środkach przeciwbólowych, do buzi wkładałam kostki lodu, tylko to pomagało na trochę. O 1 w nocy decyzja: szukam całodobowego gabinetu. Co się okazało? Miałam zrobione wypełnienie z materiału bardzo niskiej jakości, który nie ma prawa stykać się z dziąsłem. U mnie dziura w zębie była spora, aż do dziąsła i przez ten materiał zostało ono podrażnione i wdała się infekcja. Dentystka, która mnie przyjęła była w szoku, że ktoś mógł w taki sposób leczyć zęba. Teraz, jak piję coś gorącego lub zimnego to bolą mnie inne zęby leczone przez dr Kaczmarczyk. Obawiam się, że i je będę musiała leczyć.

Do lekarza nie chodzę na plotki,tylko w celu leczenia. Złamane narzędzie w kanale zęba i jestem już 800 zł do tylu, bo doktor nie potrafi skupić się na leczeniu. Nawet "przepraszam" nie było...

Bardzo polecam Panią Doktor. Pierwszy raz byłam na tak miłej wizycie u dentysty. (jednak wizyty mogą być miłe). Przede wszystkim daje światło w tunelu jak się ma duże problemy z zębami.

Cud Kobieta. Leczy zęby i fobie dentystyczne !! Jak ktoś ma stracha to do Pani Moniki chodzi się jak na kawkę do znajomej.

Fachowa, kompetentna, radosna a przede wszystkim wzbudza wielkie zaufanie. Bardzo a to bardzo polecam.

Wiadomo, że wybór dentysty to delikatna kwestia, dlatego uznałam, że powinnam się wypowiedzieć. Pani Doktor Kaczmarczyk jest fantastyczna. Kompetentna, miła, zawsze uśmiechnięta, fachowa po prostu fantastyczna. Polecam ja wszystkim.

zawsze dobrze przygotowana do pracy. Bardzo rzetelna i miła. Polecam.

zawsze dobrze przygotowana do pracy. Bardzo rzetelna i miła. Polecam.

Pani Doktor Monika to prawdziwy Fachowiec w swojej dziedzinie. Do tego miła i zawsze uśmiechnięta. Masz problem ze swoim "garniturem", wal do Niej jak w dym !