lekarz Monika Kalinowska

Pani doktor jest podobno specjalistką w swoim fachu, niestety mi nie było dane tego odczuć. Wydaje mi się że kobiecie w ciąży powinno poświęcić się więcej niż 15 minut. Byłam 2 razy u Pani doktor i niestety jestem zmuszona zmienić lekarza ponieważ Pani doktor z wielką łaską odpowiada na jakiekolwiek moje pytania. Ciągle się spieszy i nie ma czasu. Sprawia wrażenie osoby obojętnej i przyjmującej taśmowo pacjentki. Ogólnie NIE POLECAM.

Wystawiam pani doktor opinię bardzo negatywną. Pani Dr. Monika Kalinowska ma muchy w nosie, jest chamska i obraża swoich pacjentów. Wydaje jej się, że wszyscy studiowali medycynę i wszystko wiedzą o ciąży. Jeśli ktoś chce zobaczyć niezadowoloną z życia, sfrustrowaną, zakompleksioną lekarkę to Pani Dr. przyjmuje w szpitalu na Karowej. Jeszcze raz odradzam!!!

jest miła tylko wtedy kiedy jej się chce, na moje pyt związane z ciążą odp jakbym pyt się o coś naprawdę głupiego, albo nie odp WCALE... a przecież to że ona wszystko wie nie musi oznaczać że kobieta w dodatku w 1 ciąży też ma mieć wiedzę książkową. żałuję że poszłam do lekarza który pacjęta ma gdzieś-z myślą "nie ten to przyjdzie następny" i daje to do zrozumienia

Witam dr Kalinowską polecam bardzo, lekarz w dobrym miejscu i znający realia nie tylko szpitalne ale liczący się z kobietą i jej problemai panią doktor znam ze Szpitala na Karowej, jestem wieloletniom pacjentką polecam bardzo

Witam dr Kalinowską polecam bardzo,
lekarz w dobrym miejscu i znający realia nie tylko szpitalne
jestem wieloletniom pacjentką polecam bardzo

jest wspaniala i zawdzieczam jej zycie polecam

jest wspaniala i zawdzieczam jej zycie polecam

Kompetentna, sympatyczna, wszystko tłumaczy, dopytuje się czy nie trzeba jeszcze czegoś wyjaśnić, uważnie słucha. Sprawnie wykonuje swoją pracę. Zdecydowanie polecam, szczególnie dla dziewczyn, które wybierają się na swoją pierwszą wizytę u ginekologa (tak jak było w moim przypadku).

Pani Doktor jest osobą godną polecenia. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że u tej osoby chce w przyszłości prowadzić ciąże i tak też sie stało po niespełna 2 miesiącach od pierwszej wizyty zaszłam w ciąże, którą w całości prowadzę pod okiem Pani Dr. (dobiegamy ku końcowi). Wiem już dziś, że później też będę jej pacientką. Polecam na 300%

Świetny specjalista!!!! Bardzo dobry kontakt. Uprzejme i życzliwe podejście do pacjenta.

Dzięki pani dr Monice Kalinowskiej urodziła się moja córeczka - a sprawa nie była łatwa, wcześniej już trzy razy poroniłam. Zapewniła odpowiednie leczenie pozwalająca na utrzymanie ciąży, a potem odebrała poród. Jest fantastycznym fachowcem, bardzo miła, nie daje złudnych nadziei, ale realistycznie przedstawia sytuacje, zawsze z dużym zrozumieniem podchodzi do problemów i obaw. Zawsze można liczyć na jej pomoc. Wysyłam do niej wszystkich moich znajomych, stąd wiem, że nie tylko ja jej bardzo wiele zawdzięczam.

Każda wizyta przebiega spokojnie bez pospiechu wszystko tłumaczy ma genialne podejście do pacjenta. Pani dr Monika Kalinowska jest kompetentna, profesjonalista w 100 %.Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią dr