lekarz Monika Krysztofiak

3,6
3,6
3,4
3,3

PORAŻKA!!!Pani jest arogancka i ignoruje wszystko, co mówi Pacjent. Nie słucha, nie chce zapoznać się z historią choroby i analogicznymi sytuacjami bo ona wie lepiej. Wszystko wie lepiej. Nie stwierdza choroby bo takie ma WYTYCZNE. Na pytanie skąd i odnośnie czego są te wytyczne, odmawia odpowiedzi. Nie przepisuje leku, wypisuje to, co można kupić bez recepty. Nie stwierdza, choroby, ale przy gorączce 38,8 każe tydzień leżeć w łóżku i mówi, że przejdzie. Ale nawet nie zapyta przy tym o zwolnienie. IGNORANCJA I BRAK DOŚWIADCZENIA. to jest taki "lekarz", który zaleca 3 zdrowaśki i do pieca, a nie korzystanie z postępu medycyny. Średniowiecze!!! Jej nieudolność, arogancja i ignorancja tłumaczą, dlaczego nie ma do niej pacjentów. NIE POLECAM, wręcz ODRADZAM!

Pani Monika jest najlepszym z lekarzy z jakimi miałem do czynienia. Za każdym razem (A bywam u niej czesto) dba o każdy szczegół w pomocy, na wszystkie pytania odpowiada dokładnie, a jak czegoś nie jest pewna dowiaduje się. Jest miła, uprzejma i prowadzi pomoc, której zawsze wymagałem. Jestem diabetykiem, a okazuje się, że Pani Doktor pomogła mi z chorobą lepiej i z większym zaangażowaniem niż kilku lekarzy specjalistów (diabetolog) z kilku miast. Polecam bez wątpienia.

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Najlepsza jaką mieliśmy. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia. :) Bardzo miła, rzeczowa pani doktor z rewelacyjnym podejściem i do pacjentów dużych i małych.

Wielkie rozczarowanie. Polecono mi tę osobę, okazała sie zadufana w swoje umiejętności. Odrzuciła diagnozy specjalistów (mam prewlekłe chorby, leczę się od lat w specjalistychnych poradniach) i wysnuła własne teorie wbrew badaniom i objawom. Odmówiła kierowania na proste badania kontrolne, bo wg niej odbywały się za często.Odmawia wypisywania stale przyjmowanych prostych leków, dysponując dokumentacją i historią choroby i argumentuje, że to powinien robić specjalista, choć termin wizyty do specjalisty jest odległy. Terminy przyjęć do lekarza rodzinnego 10-14 to nieporozumienie.

Jesteśmy całą rodziną pacjentami Pani Moniki i nigdy nie było problemu z dostaniem się w danym dniu, jeśli któreś z nas poważnie zachorowało. Poza tym p. dr to świetny fachowiec, zawsze trafnie diagnozuje i w razie potrzeby odsyła na badania i do specjalistów. Ja zdecydowanie polecam.

Zaskoczona jestem negatywną opinią p.Jakuba. Dzisiaj wraz z mężem byłam pierwszy raz u pani doktor i zdecydowaliśmy, że będzie lekarzem rodzinnym. Przyjęła bardzo życzliwie dopytując się o każdy szczegół dolegliwości dając skierowanie na badania dodatkowe. Uważam, że jest rzetelną i godną polecenia lekarką.

Zaskoczona jestem negatywną opinią p.Jakuba.

Proponuję dobrze zaplanować chorobę. W przypadku wizyty bez rejestracji (gorączka, kaszel) na pytanie "Czy przyjmie mnie Pani Doktor bez rejestracji?" usłyszą Państwo "Nie ma takiej możliwości"

Proponuję dobrze zaplanować chorobę.