lekarz Monika Krysztofiak

Dzisiaj miałem termin u Doktor Krysztofiak, którą wybrałem na moją lekarkę POZ. Żadnego opóźnienia ze strony przychodni - zaplanowana wizyta punktualnie o 12:15. Pani Monika zrobiła na mnie piorunująco dobre wrażenie. Niezwykła umiejętność słuchania, bardzo konkretny wywiad lekarski. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Dawno nie miałem styczności z osobą kompetentną, która tak bardzo wzbudziłaby moje zaufanie jak Doktor Krysztofiak. Jestem bardzo wdzięczny i szczęśliwy, że trafiłem na Panią Doktor. Polecam bez dwóch zdań.

Negatywna opinia po wizycie z synem na bilansie. Syn 4 lata, dużo energii, wszystkiego ciekawy, lubi zadawać pytania w tym sprawdzać mechanizmy rzeczy jak działają. W większości przypadków denerwuje się w obecności lekarza, nie lubi jak dotyka go ktoś obcy. Mimo kilku podejść udało się go zbadać, jednak lekarz wykazywała brak cierpliwości w stosunku do małego pacjenta ( brakowało by jeszcze zaczęła tupać nogą) brak zainteresowania historią, żadnego uśmiechu, który by zachęcił dziecko do współpracy. Kobieta z chłodnym podejściem. Widząc dziecko pierwszy raz i oceniając jego zachowanie po badaniu ( ...

Widząc dziecko pierwszy raz i oceniając jego zachowanie po badaniu ( chodzenie po gabinecie i pytanie się o różne rzeczy, najlepiej o wszystko na raz) stwierdziła, że ma on nadpobudliwość. Jest to kwestia, która mnie zdziwiła ponieważ lekarz do którego chodzimy od ponad roku i panie w przedszkolu nie informowali, że zauważyli nadpobudliwe zachowanie u mojego syna. Diagnoza wystawiona w 30 sekund z 5 min wizyty. Jestem pod wrażeniem kompetencji, naprawdę. Pani doktor ma też dużo pozytywnych opinii, którymi się kierowałam, jednak mnie rozczarowała, dla małych pacjentów się nie nadaje.

Pani doktor przyjmuje pacjentów ekspresowo a na wizytę trzeba czekać około tygodnia. Nie słucha tego co się mówi (chociaż człowiek sam zna swój organizm najlepiej i wie niejednokrotnie co mu dolega lub co mu pomoże). Traktowanie pacjenta jest zdawkowe, lekarz nie jest uprzejmy i nie wzbudza zaufania swoją osobą. Problemem są skierowania na badania gdyż "nie są konieczne". Nie polecam tej osoby jako lekarza ani prowadzącego ani na zastępstwo.

Bardzo dobry lekarz,od lat byliśmy całą rodziną pacjentami Pani Moniki, lekarka empatyczna i zaangażowana w leczenie pacjenta, niestety odeszła z przychodni Evomed :( i bardzo ciężko teraz znaleźć zastępstwo.

Zmieniłem poprzedniego Lekarza z Sonomed bo była doktor zatrzymała się na Komunię. Zmieniłem na Luxmed przypadkowo na Panią Monikę. Złota kobieta doradzi i rozumie potrzeby pacjenta. Nie spotkałem się z żadnymi problemami. Wszystko pozytywnie załatwione. Wystawienie zwolnienia przepisanie leków. Doradzenie i wystawienie skierowania. Bez żadnego problemu . Kobieta z Sercem do Zawodu. Polecam. Wyjątkowa Pani Doktor o złotym sercu.

Pani Monika to świetny lekarz. Moje dziecko jest leczone od samego początku u Pani Moniki, nigdy nie zbagatelizowała moich obaw. Zawsze jak mnie coś niepokoi , spokojnie i dokładnie wytłumaczy co robić i jeśli jest taka potrzeba skieruje na dalsze badania. Polecam z całego serca.

Kiedyś była to dobra lekarka Teraz bagatelizuje złe wyniki i objawy . Czas na zmianę lekarza niestety a szkoda :(

PORAŻKA!!!Pani jest arogancka i ignoruje wszystko, co mówi Pacjent. Nie słucha, nie chce zapoznać się z historią choroby i analogicznymi sytuacjami bo ona wie lepiej. Wszystko wie lepiej. Nie stwierdza choroby bo takie ma WYTYCZNE. Na pytanie skąd i odnośnie czego są te wytyczne, odmawia odpowiedzi. Nie przepisuje leku, wypisuje to, co można kupić bez recepty. Nie stwierdza, choroby, ale przy gorączce 38,8 każe tydzień leżeć w łóżku i mówi, że przejdzie. Ale nawet nie zapyta przy tym o zwolnienie. IGNORANCJA I BRAK DOŚWIADCZENIA. to jest taki "lekarz", który zaleca 3 zdrowaśki i do pieca, a nie korzystanie z postępu medycyny. Średniowiecze!!! Jej nieudolność, arogancja i ignorancja tłumaczą, dlaczego nie ma do niej pacjentów. NIE POLECAM, wręcz ODRADZAM!

Wielkie rozczarowanie. Polecono mi tę osobę, okazała sie zadufana w swoje umiejętności. Odrzuciła diagnozy specjalistów (mam prewlekłe chorby, leczę się od lat w specjalistychnych poradniach) i wysnuła własne teorie wbrew badaniom i objawom. Odmówiła kierowania na proste badania kontrolne, bo wg niej odbywały się za często.Odmawia wypisywania stale przyjmowanych prostych leków, dysponując dokumentacją i historią choroby i argumentuje, że to powinien robić specjalista, choć termin wizyty do specjalisty jest odległy. Terminy przyjęć do lekarza rodzinnego 10-14 to nieporozumienie.

Pani Monika jest najlepszym z lekarzy z jakimi miałem do czynienia. Za każdym razem (A bywam u niej czesto) dba o każdy szczegół w pomocy, na wszystkie pytania odpowiada dokładnie, a jak czegoś nie jest pewna dowiaduje się. Jest miła, uprzejma i prowadzi pomoc, której zawsze wymagałem. Jestem diabetykiem, a okazuje się, że Pani Doktor pomogła mi z chorobą lepiej i z większym zaangażowaniem niż kilku lekarzy specjalistów (diabetolog) z kilku miast. Polecam bez wątpienia.