lekarz Monika Krysztofiak

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Najlepsza jaką mieliśmy. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia. :) Bardzo miła, rzeczowa pani doktor z rewelacyjnym podejściem i do pacjentów dużych i małych.

Zaskoczona jestem negatywną opinią p.Jakuba. Dzisiaj wraz z mężem byłam pierwszy raz u pani doktor i zdecydowaliśmy, że będzie lekarzem rodzinnym. Przyjęła bardzo życzliwie dopytując się o każdy szczegół dolegliwości dając skierowanie na badania dodatkowe. Uważam, że jest rzetelną i godną polecenia lekarką.

Zaskoczona jestem negatywną opinią p.Jakuba.

Jesteśmy całą rodziną pacjentami Pani Moniki i nigdy nie było problemu z dostaniem się w danym dniu, jeśli któreś z nas poważnie zachorowało. Poza tym p. dr to świetny fachowiec, zawsze trafnie diagnozuje i w razie potrzeby odsyła na badania i do specjalistów. Ja zdecydowanie polecam.

Proponuję dobrze zaplanować chorobę. W przypadku wizyty bez rejestracji (gorączka, kaszel) na pytanie "Czy przyjmie mnie Pani Doktor bez rejestracji?" usłyszą Państwo "Nie ma takiej możliwości"

Proponuję dobrze zaplanować chorobę.